17 Şubat Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş
EFEBERK - GÜÇLÜKAN

Bu yarışta aman aman bir atın kazanmasını beklemiyorum. Yani sürpriz bakımından söylüyorum. Güç dengesi ortada. Efeberk'le Güçlükan ön planda. Efeberk'e binen Fırat Arslan kardeşime de bugün dikkat! diyorum çünkü çok şanslı atlara biniyor. Bu koşuda da Babürbey'den inip Efeberk'e binmiş. Güçlükan için birkaç kez bugün gücünü gösterir dedik ama bizi yanılttı, yamulttu. Belki bugün gösterir. Çünkü grup uygun. 

IMPASSABLE KING 

My Little Knıght'ın arkasına girdiği kısa mesafeli koşudan sonra b 
ugün artık mesafesini buldu. Kısada çok şans vermediğim bir safkandı. Uzunda iyi koşar diye düşünüyordum. Orjini öyle söylüyor. Grupta da çok sert bir rakip göremiyorum. Kilosunun avantajını kullanıp burayı kopartacağından şüphem de yok. Banko! 

TUĞALP - KÖYAĞASI DEMİR - ALTINZELE

Tuğalp'in son üç yarışında karşılaştığı rakiplere bakınca burada kazanmasını beklemek acayip bir durum olmaz. İyi gruplarda koştu, çok iyi yerlerde bitirdi. Bugünküler onlara göre çerez. Kilo sorun olmazsa kazanır. Köyağası Demir'in son ikinciliği elle tutulur cinstendi. Burada favori çıkmasına da şaşırmamak lazım. Nitekim Tuncer ayarında bir rakibi yok. Bir de o yarıştan silinip buraya, bu yarıştan silinip oraya giden, savrulan bir Altınzele var. Sonunda burada karar kıldılar. Durumunun çok iyi olduğunu biliyorum. 

BALKAN AĞASI

İlk üç yarışında bize kalitesini gösterdi. 1800'deki iki yarışı bir yana ben kısa mesafe koşusunu da çok beğenmiştim. Ama bugün önlerde gideceğim derse Yakışıklı Mendo tokatlar, yeniden Murat Gündüzeli kardeşimi bulan Yakacan da çarpar gibi geliyor. Gruptaki bir diğer istikrarlı safkan olan Kanmantay'ı da küçük kuponlarda unutmayalım. 


Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

1.2 // 3.6
10.4.3.2
1.4.5.6.2
8 IMPASSABLE KING BANKO
3.6.2 // 4.1
3.7.8.4.2

42 TL // 140 TL 

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.