Murat Kaya Gulfstream Altılı Tahminleri (GÜNCELLENDİ)

Murat Kaya 

LADY FIORELLA//OBSTINATE: Bugünkü mücadelenin şüphesiz en iddialı atı Lady Fiorella olacak. İdman pistindeki iddialı görüntüsü, gidişatın lehine olması gibi faktörlerle beşinci kulvar gibi ideal de start çıkışına sahip olan safkan kuponlardaki yerini ilk önce almalıdır. Churchill'de 50.000 $ satış bedelli maiden koşuyu kazandıktan sonra bir yıl koşmayıp burada 35.000 $ satış bedelli koşuda etkili olamayan Obstinate, gördüğü yarış sonrası gelişen formu ile 6.250  $ satış bedeline sahip bu koşuda uygun rakipler arasında iddialı olabilecek bir diğer at. 

PHILLY SPECIAL: Paco Lopez, bugün bindiği atlarla çok şanslı olacağını düşündüren bir jokey. Bu koşuda erken bahis oranlarının favorisi olan 3 numaralı Livin At Beach'e son yarışında o binmiş ancak tercihini Philly Special'den yana kullanmış. Safkanın daha önce daha yüksek satış bedelli koşulardaki performansı ve yarış öncesi çim pistte gerçekleştirdiği üst üste uzun galoplarla buradaki en şanslı at olduğunu düşünüyorum. Livin At Beach'in ekürisi Remarkable Silver da üst gruplarda koşmuş bir at. Bu yüzden onu da eklemekte fayda var. 

FIRST INVESTOR: Yarış hayatının ilk koşusunu 1000 metre mesafede çıktığı gibi kazanırken 13 boy fark yapmıştı. Bugün de önde giden veya gitmek isteyecek bir rakibi yok. Yine bir beyaz bayrak ayna yarışı gelecektir.

CHEAR LEADER BARB: 1700 metre mesafeli koşuda maidenden çıkarken ön grubun arkasında bekleyip düzlük üzerindeki sprintiyle kazanan safkan, bugün de öndeki süratli gidişattan faydalanacaktır. Paco Lopez, bugün buradaki Appointed'dan da inerek bu safkanı tercih etmiş. Onunla ilk yarışında kazanmıştı. Güç dengesi açısından birbirine yakın safkanlar içinde gidişatın lehine olmasıyla ön planda. 

Şablonu erken paylaştığım için çıkan atlar olabileceği düşüncesiyle biraz geniş tuttum. Çıkan atlar olursa silersiniz. Bugün pist değişikliği olacağını zannetmiyorum.  Şansınız bol olsun. 

Çıkan atlar şablondan silinmiştir: İlk ayak 6-11, ikinci ayak 3. 

İkinci ayak 6 eklenmiştir.  (19.08)

Gulfstream Altılı Tahminleri:

5.9 // 10.1
2.7.5.1.6
2.7 // 5.8
2.1.6.5.8.3
3 FIRST INVESTOR BANKO
4.9 // 8.3

12 TL // 96 TL

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.