Göldem Kalite Kokuyor

 
1-ACUNHAN

Eşleşmenin ilk tayı koşan bir anneden kardeşi bulunmuyor. Anne SEVGİBAHIM mesafe ayırt etmeksizin kum-çim koşularında bir çok birincilik elde ederken 811 bin TL gelir kazanmıştır.

SON ÇALIŞMASI: Heniz bir çalışması bulunmamaktadır.

2-BABA MUTLU

Eşleşmenin ilk tayı, henüz koşan bir anne kardeşi bulunmamaktadır. Anne GÖZ DAMLASI Katıldığı 5 koşuda tabelaya girememiştir. Nasıl performans sergileyeceğini bizde merak ediyoruz.

SON ÇALIŞMASI: 27//41 Çalışarak

3-BÜYÜKYALAZ

Eşleşmenin ilk tayı, Anne kardeşlerinden KOTANBEY ve DÖRT KARDEŞ vasatı aşamazlarken, YILELBEY ise katıldığı sekiz koşudan bir birincilik çıkarmıştır.

SON ÇALIŞMASI: 30//1.11 Çalışarak

4-LİZARDON

DEMİRKAZIK-TALYA eşleşmesinin ilk tayı, Anne TALYA kum-çim ayırt etmeden bir çok koşudan galibiyetle ayrılırken. Anne kardeşlerinden VEZÜV Bursa pistinde dört defa kısa mesafeli kum yarışı kazanmıştır. Diğer anne kardeşleri olan ALİ RUHİ ve YARİSSA zaman zaman başarılı olurken vasatı aşamamışlardır. 

SON ÇALIŞMASI: 26//1.11 Çalışarak

5-LÜLEBURGAZ

Eşleşmenin ilk tayı, Anne LAPİS katıldığı on iki koşudan bir birincilik çıkartırken diğer koşularında tabelaya dahi girememiştir. Koşan bir anne kardeşi bulunmazken, Baba DEHA'nın temsilcileri kum-çim zaman zaman başarılı olmuşlardır.

SON ÇALIŞMASI: 28//1.11 Çalışarak

6-SONMUHARREM

Eşleşmenin ilk tayı, Anne DİLSOY sadece aygırlık görevi üstlenmiştir. Anne kardeşlerinden SERENAT yedi , KAHRAMANKIZ ise katıldıkları iki koşuda tabelaya dahi girememişlerdir. Diğer anne kardeşi olan ve günümüzde Bursa pistinde start alan İLBÜKE ise yirmi üç koşuda bir birincilik, on iki defa ise tabela elde etmiştir.

SON ÇALIŞMASI: 29//1.11 Rahat

7-YANAR TAŞ 

Eşleşmenin ilk tayı, Anne YAZMALI aygırlık görevi üstlenirken, anne kardeşlerinden YEDİKARANFİL yarış yaşamına başladığı kısa mesafeli ilk üç koşuyu kazanırken, daha sonra uzun mesafeli yarışlarda başarılı olmuştur. Diğer anne kardeşi HATUNSUYU ise orta mesafeli kum koşularından beş birincilik çıkarmıştır. 

SON ÇALIŞMASI: 27//56 Çalışarak

8-DOST KERVANI

Eşleşmenin ilk tayı, anne kardeşlerinden TİNSEL,YAMALI,POLEN ve APAYKIZ yarış hayatlarında vasatın üzerine çıkamamışlardır. Diğer anne kardeşi olan SERAMİS ise üç yarış kazanırken ikisi kısa mesafeli koşudur. 

SON ÇALIŞMASI:26//40 Çalışarak

9-GÖLDEM

TAMİERİNOĞLU-RENGİN eşleşmesinden bugüne kadar iki isim start almıştır. Günümüzde start alan AŞKARBEY Daha çok uzun mesafeli kum yarışlarında etkili olurken, ÇIĞKOPARAN ise katıldığı sekiz koşudan bir defa çimde birincilik elde etmiştir. Nasıl performans göstereceğini bizde merak ediyoruz. 

SON ÇALIŞMASI: 28//56 Çalışarak

10-MAHPERVERKIZ 

Eşleşmenin ilk tayı, Anne YEŞİLÇAY aygırlık görevi üstlenirken, koşan tek anne kardeşi olan CANHAVVA dört koşuda hiç bir varlık gösterememiştir. BİLGİN temsilcisi tayın performansını bizde merak ediyoruz..

SON ÇALIŞMASI:29/1.10 Çalışarak

11-NİZİPLİ KIZ 

Eşleşmenin ilk tayı, Anne HIZMA Doğu illerinde dört adet kısa mesafeli kum koşusu kazanmıştır. Anne kardeşlerinden günümüzde start alan NİZİPFIRTINASI birisi çim, diğeri kum olmak üzere 1200 metrelik iki koşu kazanmıştır. Diğer anne kardeşleri NİZİPLİHANIM ve KARGÜZELİ vasatın üzerine çıkamayan iki isimdir. 

SON ÇALIŞMASI: 28//1.11 Çalışarak
Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.