18 Şubat Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri (TUTTU 931 TL)

 

Foto Finiş At Yarışı Tahminleri

Son birkaç gündür hem cazip bankolarımız kazanıyoruz hem de altılıyı yakalıyoruz ama ikramiyeler alt seviyerlerde kalıyor. İnşallah bu durum, bugünkü İzmir programında değişir. 

SİDELİ: İlerleyen yaşına rağmen istikrarlı yarışlar yapmaya devam ediyor. Orta ve uzun mesafeleri çok daha iyi koşuyor olması, bu koşu için bende biraz tereddüde sebep oldu. Aksi durumda grup gerçekten de çok uygun görünüyor. Bu mesafede bugüne dek 10 kez koşup en son olarak 2014 yılında kazanmış olması da bir başka eksi yönü. Bu açıdan grubun zayıflığı ile ön planda tuttuğum ama tek atacak kadar güvenemediğim bir safkan. 

TOROSDAĞI//SÜLÜNBİKE: Bugün Torosdağı yine numarayı alacak yarışın ilk bölümünde de Kızılhan'ın presine maruz kalacaktır ancak bundan kurtulması pek uzun sürmez. Bu durum safkanı gereğinden fazla yıpratırsa ekürisi Sülünbike'nin yarışa nokta koyması ihtimali yüksek. Diğer durumda Torosdağı yine bitirecektir. Elbette bahsettiğimiz ikili mücadelenin düşündüğümüzden daha uzun sürmesi ihtimali de var. Çünkü idman pistinde Kızılhan'ı iyi durumda gördüm. Böyle bir senaryo da oyuna Karataşlı Ildırlı da dahil olacaktır. 

At sahipleri perişan, atlar perişan! 

KOCAOĞLAN//BARLIKEFE: Grupta süratli isim sayısı fazla. Bunlardan ikisi de Kocaoğlan ile Barlıkefe. Ben bu yarışta dayanıklı olan, inat eden ve gücünü ortaya koyan atların şanslı olmasını bekliyorum. Bu yüzden de gruptan farklı olan bu ikiliye öncelik vereceğim. 

HAYRİŞİM: Altı ay sonra katıldığı yarışta çok rahat kazanabilecekken jokeyinin hatalı kulvar tercihi sebebiyle kaybedip ikinci olmuştu. Son dördüncülüğü ise üst gruptaydı. Daha eski koşularına dönecek olursak Glabella'yı geçtiğini, iyi gruplarda, iyi yerlerde bitirdiğini görüyoruz. Gördüğü yarışların ardından formunu önemli ölçüde ilerleten kısrağın bugünkü aprantisiyle gerçekleştirdiği 800 metrelik çalışmasında çıkardığı 49 rahat şeklindeki derecede kazanabilecek seviyeye ulaştığını gösteriyor. Binicisi hata yapmazsa kazanmasını bekliyorum. 

Afrika Vaal At Yarışı Tahminleri için tıklayınız. 

Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

10.1.3.2.8.4
1.9.5.3.4
2 TOROSDAĞI // 3
1.2 // 3.5.4
2.8.10.4.11.3.7.1
1 HAYRİŞİM BANKO 

33.6 TL // 168 TL

ALTILI GANYAN 931 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

Nalkapon Dayı'nın İzmir tahminleri için tıklayınız. 

Yorum Gönder

3 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Her gün düzenli sizi takip ediyorum. Çok başarılısınız. Tebrik ederim sizi.

    YanıtlaSil
  2. Tebrikler foto finiş 2misli yakaladınız galiba

    YanıtlaSil