TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

25 Şubat Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

25 Şubat Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

Foto Finiş Altılı Ganyan Tahminleri

İnnovation ile Akarca Khan koşu içerisinde ön plana çıkan süratli safkanlar. Her ikisi de bu grubu geçebilecek güç ve potansiyele sahipler. Gökhan Kocakaya ile start alacak olan Blackball da süratli ancak zaman zaman ön grubun arkasına yatıp düzlükte sprint atabiliyor. Bugün bu taktikle koşarsa şans bulacaktır. 

Son koşusunda da ön planda önerdiğim Dipmen, her koşusunda biraz daha iyi performans sergiliyor. Bugünkü rakiplerini de oldukça denk buldum. Time, yapılan takı değişikliklerinin faydasını görürse gerçekleştirdiği iki iyi yarışın ardından bu kez potoya uzanabilir. 

Üçüncü ayakta start alan safkanların neredeyse hepsi önde olmayı seviyor. Bu da en hazır olanın, düzlüğe dinç çıkanın şans bulabileceğini gösteriyor. Bu yüzden ben hazırlık bakımından en beğendiğim iki safkan olan İzmirin Dağları ile Atomay'ı ön planda değerlendireceğim.

Birçok grup koşuda oldukça başarılı yarışlar yapan Gazi dördüncüsü Scoutleo, süratli safkanların bir araya geldiği mücadelede usta jokeyi Halis Karataş ile ön plana çıkıyor. Hazırlıklarını çok uzun süredir devam ettiren, kısa ve uzun işleri yeterli düzeyde görünen safkanın nefes sorunu yaşamayacağını düşünüyorum. İdman pistinde de genel görüntü bakımından çok sağlıklıydı. Pistlere kazanarak dönecektir.

İlk iki koşusunda beklentinin altında koşan Arkadaş, form olarak iyi durumda. Değişen jokeyi ile bu defa şanssızlığını kırabilir. Yine idman pistinde iyi görünen Akınbeyi de sürekli ilerleyen bir form durumuna sahip. Yarışın favorisi olan Koç Volkan'ın uzun mesafede daha başarılı olacağını düşünüyorum. Fakat aynı mesafedeki son ikinciliği ile burada da iddialı olabileceğini gösterdi.

Günün son ayağında istikrarlı safkan Babürbey, mesafeye olan yatkınlığı ve daha önce karşılaştığı sert rakipleri dikkate alındığında Hazar Denizi, iyi grupta yaptığı ikincilikle İradeliyıldız, gösterişli birinciliği ile Şanslı Kafkas, ilk göze batan isimler ancak sürprize de açık bir mücadele. 

Hasan Kurtuluş'un İzmir tahminleri için tıklayınız.

Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

6.2.4
3.7.2.5.8.6
4.2 // 3.5
5 SCOUTLEO BANKO
2.1.5 // 8
4.1.3.11.12.6.9.5

60.48 TL // 161.28 TL 

Nalkapon Dayı'nın İzmir füzesini görmek için tıklayınız.

Etiketler

Yorum Gönder