13 Şubat Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

Foto Finiş Altılı Tahminleri

ALBERTO: Uzun zamandır start sorunu olan safkan, bu mesafede koştuğu ve normal çıktığı tek yarışı kazanmıştı.  Bugün tercihli start istenmiş ve belli ki bu sorun tam olarak çözülememiş. Grubun kendisi için uygun olduğunu düşündüğüm Alberto, süratli de bir gidişat buldu ve yarış öncesi çalışmalarında kolaylıkla çıkardığı 1200 metreyi 1.15 derecesi ile de göz dolduruyor. Ben 4 ya da 5 boy kadar kalırsa kazanacağını düşünüyorum ama daha çok kalırsa riske girebilir. Bu yüzden küçük kuponlar için riskli bir tek olarak değerlendirebileceğini söyleyebilirim. Normal çıkarsa zaten geçileceğini zannetmiyorum. 

OĞUZBOYLU: Geçen sezonun ikinci yarısının flaş ismi. 1400 metre ve altı yarışlarda pek kazanamadığı gerçeği olsa da o mesafelerde koştuğu rakiplerinin gücü ve potansiyeli göz önünde tutulmalı. Kısa mesafeyi iyi koşan sınıf atlar arasındaki ikincilikleri ve daha önce 1400 metrede kazandığı Grup 3 Şekerpınarı ve ikinci olduğu Adana Vali Koşusu ile Taykut'a yarım boy farkla geçildiği Grup 1 Haralar dikkate alındığında mesafeyle pek bir sorunu olmadığı, rakiplerin sertliğinden etkilendiği söylenebilir. Ben bu gruptaki süratli safkanların birbirleri ile olan rekabetinden de iyi faydalanacağını daha önce defalarca birlikte koştuğu Müslüm Çelik'le kazanacağını düşünüyorum. 

Yorumlu Lingfield tahminlerimizi görmek için tıklayınız. 

NEVRİYE HANIM:  Urfa'dan Adana'ya geldiği ilk koşuda uzun mesafede gerilerde yer tutup son düzlükte öne atılarak biraz da avans almıştı. Nevriyer Hanım, her mesafede başarı ile koşabilen, sprinter bir kısrak. Bugünkü koşuyu dikkatle incelediğimizde Turbonun Gülü ile Prenses Derya, gözümüze çarpan ilk iki süratli safkan. Bunlardan Turbonun Gülü iç kulvar avantajına sahipken Prenses Derya tercihli startla dışarıdan çıkacak ve belli ki hemen öne dolduracak. Öncelikli olarak bu iki kısrağın öndeki çekişmesini kesinlikle izleyeceğiz. Burada süratli yapısıyla dikkatimizi çeken bir diğer kısrak ise Gizemnaz. Her zaman kaçmasa da öne çok yakın koşuyor. Nursalkımı deseniz benzer bir stile sahip. Perilikaya da öne yakın koşan bir başka isim. Kısacası önde tam da Nevriye Hanım stilinde koşan safkanların isteyeceği bir tempo olacak. Mehmet Akyavuz'la da uyum sağladığını daha ilk buluşmalarında gösteren safkan, bu kez kilosunun da uygunluğu ile rakiplerine fırsat vermeyecektir.

Koşu İstatistikleri ve At Yarışı Galopları için tıklayınız.  

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

GENİŞ ALTILI KUPONU

1.4.9.7.2.5
10.9.2.8.3.1.4.6
2.1.4.5.7.3.6.12
5 OĞUZBOYLU BANKO
4.8.3.1.2.9
10 NEVRİYE HANIM BANKO

161.28 TL

NORMAL ALTILI KUPONU

1 ALBERTO 
10.9.2.8.3.1.4.6
2.1.4.5.7.3.6.12
5 OĞUZBOYLU
4.8.3.1.2.9
10 NEVRİYE HANIM

26.88 TL

Nalkapon Dayı'nın son dakika Adana tahminleri için tıklayınız. 

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.