16 Şubat Foto Finiş Adana Altılı Tahminleri (TUTTU)


Foto Finiş Altılı Tahminleri


GAZINÇ//ŞUBARTAY: Gazınç, son dönemde sert gruplarla karşılaştı ve Gümüşkesen, Adını Sen Koy, Tsarigrad gibi ya formda ya da kaliteli atlara geçildi. Bugünkü yarışa genel bir bakış attığımızda süratli safkanların tempoyu istediği düzeye çekme ihtimali yüksek. Eğer önde biraz sert tempo olursa sonlarda yarışı koparabilir. Şubartay, uzun zaman sonra ilk kez uzun mesafeli bir çalışma yaparak 1200 metreyi 1.25 içinde bitirmiş. Müslüm Çelik'i de üzerine alan safkandan etkili bir yarış gelecektir. 

BETTY BLUE // LADY SEPHORA: Betty Blue, anne hattından kısa mesafelere daha yatkın görünse de babası Scarface, ona 1900'e kadar iyi koşacabilmesini sağlayacak genlerini aktarmıştır diye düşünüyorum. Ayrıca son koşusunda tempoyu belirlemesine izin verilmemişti. Bugün buna müsaade edilirse mesafeyi kısaltarak sonuca gidebilir. Bir Oasis Dream temsilcisi olan Maximus Dream'in tayı Lady Sephora da uzun mesafede çok iyi koşmasını beklediğim bir kısrak. Annesi Lady Polite da uzun mesafede çok başarılıydı. 

ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU: Her zamanki gibi Reagardless ve Lady Venüs'ün ön planda olduğu bir yarış. Ancak bugün oyuna Grey Kurt da dahil oldu. Eğer o da tempoya girebilirse Castle Rising ve Kocaalp'e gün doğacaktır. Son yarışlarında yaşadıkları çekişmeden dolayı sonlarda fena halde tempo kaybeden safkanların yanına bugün son koşusunda sonlarda diri gördüğüm Castle Rising'i rakip yazacağım. 

MINE OF FIRE: Kısa mesafeli yarışlarda özellikle önde istediği atmosferi bulduğunda bu tarz gruplara geçilmesi zor olan bir safkan. Bugün de gidişatın lehine olduğunu söylememiz mümkün. Muhtemelen yarış boyunca Sesil Hanım, bu safkanı takip edecektir ama temposunu çok etkilemeyecektir. 

Foto Finiş Adana Altılı Tahminleri

2.1.7.9.13.12.5.11.3
1.5.2.11.6
3.7
1.5.2
3 MINE OF FIRE BANKO
1.12.14.11.6.13.7.15

151.2 TL

Geniş yorumlu Kempton Altılı Tahminleri için tıklayınız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.