09 Şubat Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri (TUTTU 989 TL)

Foto Finiş Altılı Tahminleri

DEM DEM: Bu mesafelerde oldukça başarılı olan safkan, şimdiye dek Adana'daki yarışlarında çok başarılı olamadı ancak bugünkü rakiplerinin denk olduğu söylenebilir. Apranti Mehmet Emin Doğan, Doğu illerinde oldukça başarılı at biniyor ve Adana'da kazandığı son yarışta sürpriz yaptığı Serpintay da aynı Dem Dem gibi koştuğu grupta pek göze batmayan bir safkandı. Bugün de iki safkanda şansı deneyecek olan başarılı aprantinin denk grupta Dem Dem'le şans verilmeyi hak ettiğini düşünüyorum.

SOLOMON: Hafo, Suleiman, Typhoon gibi safkanlarla anneden kardeş olan Solomon, katıldığı son mücadelede elde ettiği ikincilikle formunu bulduğunu gösterdi. Eğer Takoz'la bir liderlik mücadelesine tutuşmazsa bu kez rakiplerini alt edip kazanabilir. Son üç yarıştır kuponumunda değerlendirdiğimiz 1 BATUŞ, bu defa jokeyi Mehmet Akyavuz'la piste çıkacak. Bu durumun performansına çok olumlu yansımasını bekliyorum. Kısa mesafede çok etkili bir sprintle üçüncü kaldıktan sonra 1500'de de tabelanın dibinde bitiren ve bu defa tam mesafesine çıkan 2 BERZANIM ile Müslüm Çelik'in deklare olduğu 5 MUKADDERBEY arasında geçecek olan bir mücadele bekliyorum. 

ALDENİZ: Yarış hayatının ilk koşusunda düzlüğe gelinmeden jokeyi Müslüm Çelik tarafından kontrollü bir şekilde yavaşlatılan safkan, en geride bitirmişti. İki hafta sonra yeniden piste çıktı ve altı boy farklı bir galibiyet alırken pek de zorlanmadı. Bu da gösteriyor ki o gün yarış içerisinde bir aksilik yaşadığı için bırakmak zorunda kaldı. Çünkü bir sonraki koşusunda da benzer grupla koşup potoyu önde geçti. Adana'nın başarılı ekürilerinden biri tarafından koşulan safkan, il bazında son dönemin en formda jokeyi Müslüm Çelik idaresinde koşuyor. Yüksek oranda formsuz rakiplerinin arasında bir kez daha kazanabileceğine inanıyorum. 

SER VEYRON: Üçte üç yapan The Red Sonya'nın henüz sert grupta sergilediği iyi bir performans yok. Ancak Ser Veyron, şimdiye kadarki koşularında iyi rakipler arasında koştu ve katıldığı on iki mücadelede ikiliye girme oranı %67. Yani istikrarlı ve sürekli iyi koşan bir safkan. Zauber Flote'ye geçilirken Sudoku ve Leros'u geçmişti. Mesafenin uzamasının da Ser Veyron'a yaracayağına inananlardanım. Anne kardeşlerinden Zanapalı uzunda pek koşmamış ama Volkanımsın 1800 ve üzerinde 4, Narkozcu ise iki yarış kazanmış. Bu yüzden bugün rakiplerinden daha ön planda tutuyorum. 

HUMBARA: Son startında mesafeden, bir önceki yarışında ise sert gruptan etkilendiğini düşünüyorum. Daha önce bu mesafede üç kez kazanan ve biri de bugünkü gibi Satış 2 olan safkan, yarışın başlarında iyi yer tuttuğu takdirde bugünkü rakiplerini geçebilecek potansiyel sahip. 

Bu mesafeyi bu grupta en iyi koşan atlardan biri olan 1 ZANAPALI ile uzun zaman sonra dişine göre bir grup bulan 11 HIDDEN JEWELS ise rakipleridir. 

Geniş yorumlu Afrika VAAL tahminlerimize göz atmak ister misiniz? O halde buraya tıklayın. 

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

4.7.8.6.11.5
6.1.2.5
1 ALDENİZ BANKO
6.1.2.5.4
1.10.2.4.3.6
4.1.11

151.2 TL

ALTILI GANYAN 989 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR. 


Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.