Foto Finiş Altılı Ganyan Tahminleri

Dün İzmir'de iki bankom vardı. İkisi de kazandı. Kapattığımız ayakların yalnızca ikisinde cazip isimler kazanınca ikramiye de yüksek olmadı. İki banko yazdığım şablonlarımı bölmüyorum. Dün de dört favorim iki de üçüncü atım kazandı. Sıralamayı her zaman inandığım şekilde yapıyorum. Favorim de önde bitirebiliyor, son anda yazdığım da. 

MUSKAT: İyi orjinli bir safkan. Özellikle son yarışında sert grupta sonlara dinç geldi. Böyle bir grupla koşsaydı, yaptığı ataklar en azından tabela getirirdi. Ancak o gün önde bulunan rakipleri hem düzlüğe diri çıktılar hem de hepsi kaliteliydi. Bu kez boş kiloyla uygun grubu yakalamış vaziyette. Pek de ön planda tutulmuyor. Gözden kaçan atlar arasında. İlk şansı tanımakta fayda var. 

AKYAKA: Bugün Megastar öne düşmez ve bekleme yaparsa -ki bence öyle olacak- Akyaka'nın rakiplerine çok rahat üstünlük kuracağını düşünüyorum. Kasım ayında Grup 1 TSK Koşusu'nda bu rakiplerini çok rahat geçen safkan, son karşılaştıklarında aynada kaybetmişti. Ancak o koşudan 6 gün önce Grup 3 koşup kazanmıştı. Yani onun yorgunluğuna rağmen oldukça etkili koşmuştu. Bu kez istirahatin ardından piste çıkacak olması ve gerçekleştirdiği son çalışmada 1200'ü 1.23 yaparkenki sağlıklı görüntüsü ile ben bugün de kazanmasını bekliyorum. 

SAYDAM ATEŞ: Birkaç yarıştır mercek altına aldığım safkan, son olarak Grup 3 koşuya katıldı. İdman pistinde kaç yarıştır çok sağlıklı bir görüntüye sahip olmasına rağmen koşularında bunu göremiyoruz. Bugün Ahmet Çelik'in de tercih yaparak biniyor oluşu benim dikkatimi çekti. Uzun süredir beraber olduğu Yalvaçhan'dan inmiş. Orjin bakımından da bu mesafeleri rahatlıkla koşabileceğini düşünüyorum. Eğer idman pistindeki görüntüsünü sahaya yansıtabilirse kazanacaktır.

Bugün maiden koşularda plase ve sürpriz atların daha şanslı olacağını düşünüyorum. Özellikle son ayakta koşan 1 Agassi, gözüme epey hazır göründü. Keleş Ekürisi de katıldıkları son iki yarıştan birincilik çıkarttılar. Yani atları hazır. İkinci ayakta da ekürilerin idman pisti görüntüsü ilgi çekiciydi. Özellikle 7 Malkoçhan, epey iyi durumdaydı. 2 Brendon Conrad'ın da idman görüntüsü hoşuma gitti. Aprantisi iyi idare edebilirse netice alabilir. 

Hasan Kurtuluş'tan da iki ayrı cazip banko geldi! Görmek için buraya tıklayınız.

Foto Finiş Adana Altılı Tahminleri

11.1.4.7.3.5
7.11.2.8.1.4.9
8.1.3.2.10.9.6
1 AKYAKA BANKO
4 SAYDAM ATEŞ BANKO
1.5.4.8.6.9.10

144.06 TL

Murat Kaya'nın her ayağı yorumlu Lingfield tahminlerine bakmayı unutmayın!