08 Şubat Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

At Yarışı Tahminleri

BANKIZ - GÜZEL TUTKU

İlk ayağın hızlı gideceğinden şüphe yok. Sprinter Bankız, tabii ki en şanslı kısrak. Güzel Tutku da öne yakın koşup sonlarda liderliği isteyebileceği bir yarış buldu. Bir türlü dengeli koşamıyor. Bir iyi bir kötü. Geçtiği atlara bakıyorum, sonrasında geçildiklerini görüyorum, hayretler içinde kalıyorum. Mehmet Kaya'lı Altınzele de bekleme yapabiliyor. O bekleme yaparsa işler değişir. Uçanabla uçar, kimse de yakalayamaz. 

ÜNALAN

Yarış hayatına iyi bir başlangıç yapmıştı. Sonra bir dağıldı. Sonra geri toparladı. Bursa'daki ikinciliğinde sinyalleri verdi. Bugün de mesafeyi buldu. Göreme'nin, Gökbakır'ın hem anneden hem de babadan kardeşi. Elbette mesafe istiyordu. Bugün hem mesafeyi hem de Mustafa Çiçek'i buldu. Katmerlisinden yani. Grup, gidişat, mesafe tamama. Gerisi kazanmak. 

ÜNLÜOĞLU - TEAM MASTER

Ünlüoğlu önde yine çok rahatsız edilmeyeceğe benziyor. Özcan kardeşim de bir ona binmek için gelmiş. Çoğunu geçtiği son yarışından sonra tartışmasız favori. Team Master'a özel parantez açalım. Oghuz'un, Tsar'ın kardeşi. Kaba kumda çok iyi koşar. Bugün en geride tutuluyor. Ama şu var ki Volkan Yozgatlı, bu tür atları alıp iyi işliyor, hazırlıyor, koşuyor. Ellerine sağlık. Catch The Rhythm karşımızda en yakın örnek olarak duruyor. Olmaz denilen atı aldı, kısa vaeli kazandı, grup yarışta tabelaya soktu. Gün içinde bomba arıyorsanız alın size bomba!

EL CAMINO

Katıldığı grup yarışlardan sonra toparlanıp kazanması uzun sürdü ama ne kazanmak. Rakipleriyle arasına köy kasaba kurdu. Bugünkü rakiplerinin ikisi bir buçuk aydır koşmuyor. Türk atçılığında son yarışında iyi koşup 40 gün koşmayan atın bir sıkıntısı mutlaka vardır. Avrupa'da altı ay koşmasa sakat diyemezsiniz. Çünkü bizde gün aşırı koşuluyor garibim atlar. Genel olarak geçebileceği rakipleri bulmuş. Kilosu biraz ağır olsa da rakipleri ondan hafif sayılmaz. 

BUZ FIRTINASI - BAY ARTU

İkisi de yetenekli atlar. Gruptaki rakiplerinden de bence biraz da olsa daha güçlüler. Buz Fırtınası Ketme'yle açık yarışta üçüncülük yapmıştı. Sonraki yarışları şartlı ve handikap olsa da rakipler güçlüydü. Bugün daha dişine göre bir grupta koşuyor. Elbette Bay Artu da az at değil. Zaten Buz Fırtınası'nı daha önce geçti. Bugünkü kilo avantajını da son damlasına kadar kullanır. 

NİĞDE BEYİ

Niğde Beyi güçlü at ama doping cezasından sonra tam toparlanamadı. Yine de gördüğü yarışlar sonrası bu grubu geçebilecek kondüsyona eriştiğini düşünüyorum. Şöyle bir tane olumlu yarışı olsa bugün banko derdim. Flash Knight bu kez gerilerde tutuluyor ama o potansiyeldeki bir at, bu kiloyla hata affetmez. Demirbatur son dönemde iyi yarışlar yapıyor. Akdağ Fırtınası aprantiden kurtuldu. Potansiyelli April One da ağpır kilo ama Mehmet Kaya üstünde. Zaman zaman çok ters yarışlar yapabilen Bartu Efe de Nurettin kardeşimle şansı hak ediyor. Bu ayağı bunlarla rahat geçeriz. 

Afrika Fairview tahminlerimize bakmadan geçmeyin!

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

10.3.4.1.6.2.7.9.5
2 ÜNALAN BANKO
6.7.3.4.5
1 EL CAMINO // 4
1.2 // 3.4
6.14.12.9.1.8

37.8 TL // 151.2 TL

Nalkapon Dayı'nın Bursa at yarışı tahminlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.