Bursa Altılı Tahminleri

BENNATO

Geçen gün iptal olan programda da bankomuzdu. Bugün fikirlerimizde değişen bir şey yok. İlave olarak bir uzun çalışma yapmış. Bu durum çok daha güven veriyor. Büyük Ajiba, Balyeci Salih derken bu yarışın temposu çok düşük kalmaz. Bennato'nun çok sevdiği yarış tiplerinden biri. Apranti kardeşimizin eli ayağı titremezse rahat bir birincilik alabilir. 

Yanılırız, şaşarız çünkü beşeriz. Biz buraya Doğu'dan geldikten sonra yaptığı ikincilikle aklımda yer eden Balyeci Salih'i de ekleyelim. 

Her gün kazandıran, yarışseverin işini kolaylaştıran Türkiye'de eşi benzeri olmayan istatistik bilgilerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

TUNCER - KÖYAĞASI DEMİR

Yemen Güzeli'yle Barlık Efe, bugün için Tuncer'in nefesini kesebilecek atlar. Önde gitse de gitmese de yarış stiline uygun bir koşu değil. Elbette bunlar Kaizbert, ne yapğacakları belli olmuyor. Temelli defterden silecek değiliz. Ama yarış bneim aklımdaki gibi süratli giderse Köyağası Demir'in o muhteşem sprintiyle bu yarışı koparabileceğini düşünüyorum. 

Son uzun yarışının yanıltıcı olduğunu düşündüğüm Gökçemelek, Bursa'nın o anlam verilemeyen sürprizlerinden birini yapabilir. 

Bursa at yarışı galoplarımıza ulaşmak için tıklayınız.

SÜVARİ ANGEL

Tam aradığı yarışı buldu. Tempo desen var, rakipler desen uygun. Demirpençe'yle Uzunbey'in öndeki varlığı yarışın süratini tam da Süvari Angel'ın istediği seviyelere çekecek. Murat Gündüzeli kardeşim en geride yerini alıp düzlükte dökülenleri tek tek toplayacak. Son koşusunda tempo o kadar düşüktü ki mecburen orta grupta takip etti. İyi yer tuttuğu da söylenemez. O tempoya, ağır kilosuna rağmen sonlardaki görüntüsü bana yetti de arttı bile. Bir önceki yarışında da senaryo hemen hemen aynıydı. Yarış hızlı gittiğinde bunun gibi grupları asla affetmez.  Kazandığı son iki koşuya tekrar bakmanız yeterli. Kilosu da bu kez yerinde. Bugün de o günlerden biri. 

Her ayağı geniş yorumlu Hong Kong altılı // yedili plase tahminlerimize bakmadan geçmeyin - Buraya tıklayınız. 

Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri:

1.4.2.10.6.8.7.5.3.9 
7.5.6.2.1
7 BENNATO // 8
1.4.5
5.6.9.7.1 // 2.3.8
5 SÜVARİ ANGEL BANKO

52.5 TL // 168 TL

Nalkapon Dayı'dan Bursa'ya 2 BANKO! - Tıklayınız