22 Şubat Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

Hasan Kurtuluş

MEMDUHA HANIM

7 koşulu bir programda neden iki maideni altılı içine alırlar anlamakta zorlanıyorum. İnsanları soğutmak, uzaklaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Memduha Hanım da, ekürisi Defnegül de formu iyi olan atlar. Birinde Mehmet Kaya, diğerinde Tolga Yıldız. Favori olmaları gerekiyordu ve oldular. Fakat denk atların bolluğu işimizi zorlaştırıyor. Kapatmak en doğrusu. 

UNKNOWN LOVE

Kumda bir başka. Bugün Mustafa Çiçek kardeşimin binmemesi beni çok şaşırtmıştı. Onun bindiği at da yarıştan çıktı. Bırakın Gitsin'in son yarışı berbattı. Bana ufak tefek sorunları olduğunu düşündürttü. Bu yarışında bunu daha iyi anlayacağız. Unknown Love'a dönecek olursak iki kilo avantajı olması bu grupta çok değerli. Mesafeyi seviyor, pisti tanıyor. Ama bu grupta kim gelirse gelsin beni şaşırtmaz. 

GÖKÇEKENT

Son koşusuna biraz geç başlayınca yarışın içine giremeyip çok gerilerde bitirdi. Ama ondan önceki yarışlarındaki görüntüsü bu grupta iş yapmasına yeter de artar bile. Ayhan Kurşun kardeşimin de program için çok şanslı olduğu atlardan biri. Yine de temkinli davranılması gereken bir yarış. 

SİNYOR DENİZ

Harika bir form yakaladı. Aralık ayında Steel Brothers'a yakın ara kaybettiğinde bugünlerin sinyalini vermişti. Son dördüncülüğünde grupta buradakilerden iyi atlar vardı.Yarışı da fazla geride takip etti. Sonlarda jokeyi kazanamayacağını anlayınca rölantiye aldı, üçüncülüğü de kaybetti. Grup müsait, mesafe tam. Aprantisi de iyi binerse bu grubu geçmemesi için sebep yok. 

LAST CONQUEROR

Son koşusunda büyük sürpriz yaptı. Neydi bunun kerameti. Yarıştan sonra açtım, gözümden kaçan ne olabilir diye baktım. Annesi Seyir'in Türütcan'la kardeş olduğunu gördüm. İkinci annesi de Delfina. Kısa orta mesafe çim yarışları için notumu aldım. Kumda da koştuğunu gördüm. Bugünkü rakipleri de sert değil. Kazanmaya yakın. 

LOVER

Daha önce Stem Celss'e burunla verdiği bir yarış var. Zaten sonraki koşusunu da kazandı. Onur Öztürk kardeşim burada koşan After Down'ı çalıştırdı ama binmedi. Lover'ın şansı olmasaydı hiç şüphe yok ki tercihi de Kurtellerin atı olurdu. Süratli geçecek bir mücadele, gidişat da lehine. Kazanmaması için bir sebep yok. 

Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

7.9.4.6.10.1.2.8
9.6.2.5.4.3.8
5.4.2.1.9.6.10
1 SİNYOR DENİZ BANKO
4 LAST CONQUEROR // 3
5.4.9

82.42 TL // 164.64 TL

Nalkapon Dayı'nın Bursa tahminleri için tıklayınız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.