Foto Finiş At Yarışı Tahminleri

Son günlerde bankolarımız hiç şaşmıyor olsa da kurguyu doğru yapamamamızın bedelini ödüyoruz. Ancak önerdiğim banko safkanların genel görüşten farklı olmasının size çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Umarım, yanılmıyorumdur. 

BABAHAKKI//MELİKENUR: İdman pistinde bu koşuda en beğendiğim iki safkan Baba Hakkı ile Melikenur oldu. Baba Hakkı'nın son başarılı üçüncülüğünün ardından kazandığı mesafeye dönmüş olmasının bugün performansını bir adım öteye taşımasını sağlayacağını düşünüyorum. Son koşularında geriye giden bir görüntüsü olsa da daha önce bu tip gruplarda başarılı koşan Melikenur da çalışmasında birlikte olduğu Bişkekhan'ın yanında çok diri bir görüntüye sahipti. Eğer o durumunu bugün piste yansıtırsa kazanıra girecektir. 

KING TOROK: İlk maiden mücadelede gerek idman pistinde gerekse de orjin olarak en çok ilgimi çeken tay, King Torok oldu. Annesi Surların Güzeli daha birkaç yıl önce pistlerimizde olan her pist ve mesafeye uyumlu bir kısraktı. Ayrıca Surların Güzeli'nin anneden kardeşi Live Well'in Grup 1 Kısrak Koşusu galibi olması da bize anne hattı hakkında olumlu bir izlenim bırakıyor. Babası Torok'un ilk jenerasyon tayları arasında Gazi şampiyonu olması zaten yeterli bir veri. Bugün kazanabilecek kadar iyi koşmasını beklediğim tayın ilerleyen dönemde farklılaşacağından da eminim. 

İstatistiklerimiz tam isabet ilerlemeye devam ediyor. Adana ve Kocaeli'yi incelemek için geç kalmış sayılmazsınız. 

PRESSMAN: Lady Oscar'ın koşacak olan ikinci tayı Pressman, çok uzun süredir idman pistinde ve zaman zaman da Müslüm Çelik tarafından çalıştırılmış bir safkan. Normal pistte 600 metreyi 25-38 çok rahat, hafif pistte 1000 metreyi 1.02, 1200 metreyi 1.16 rahat.şeklindeki işleriyle dikkat çeken tayın anneden kardeşi Lizbon, uzun mesafelerde oldukça etkili yarışlar yapıyor. Pressman'in de tıpkı kardeşi gibi, uzayan mesafelerde iyi koşmasını bekliyorum ancak babası Agresivo'nun tayları kısa ve orta mesafelerde de çok başarılılar. İç kulvardan başlayacak olan tayın idman pistindeki sağlıklı görüntüsünü koşusuna taşıyarak ilk startında foto finiş çizgisini önde geçebileceğini düşünüyorum. 

HUMBARA: İki yarış önce 1500 metre kum pistte çok rahat kazanan Humbara, son koşusunda piste Özcan Yıldırım ile çıkmıştı. O koşusunda çok etkisiz kalan safkanın sert rakiplerinden etkilendiğini düşünüyorum. Çünkü bir önceki koşusundan eser yoktu. Bununla birlikte Humbara'nın uzun mesafede hiç birinciliği olmadığını düşünülebilir ancak kariyerine şöyle bir göz attığımızda 2000 m Grup 1 Akdeniz Derbisi'nde tabelanın dibinde beşinciliği, 1900 m Açık 2 yarışta Bitcoin arkası ikinciliği bulunuyor. Jokeyi Ferit Yardımcı ile de daha önce birçok kez bir araya gelen ve birkaç kez de kazanan safkanın yakaladığı formla bu grubu, bu mesafede geçeceğini düşünüyorum. 

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri:

5.8.9.11.3
8.4.7.9.2.10.12
9.6.2.5.1.12
2.1.5 // 6.4
7 PRESSMAN // 9
1 HUMBARA BANKO

44.1 TL // 147 TL 

Geniş yorumlu Afrika Vaal tahminlerimizi okumadan geçmeyin!