Nalkapon at yarışı tahmini

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da bugün iki müthiş bankom koşuyor. Onları devirmem mümkün değil. Birine Murat Gündüzeli, birine de Kadir Tokaçoğlu yeğenim binmiş. İkisinin de resital yapması mümkün olabilir. Asıl bombalar öteki ayaklarda haberin ola. 

Sene 1989 yeğen. O zamanki TJK Reisi'yle aramızın iyi olması mümkün. Her gün bana jetonlu telefondan gizli arama yapıp tüyo isterdi. Bir gün yine beni aradı. "Nalko, bugün iki müthiş banko var ama herkes onları banko yazacak. Elim sıkışık, biraz gaymeye ihtiyacım var. Kalan ayaklarda üç beş at koşuyor, altılı da para vermez. Ne yapsam bilmiyorum." dedi. Ona tek bir söz söyledim: Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

İşte benden bu sözleri duyar duymaz gözleri fal taşı gibi açılıp parladı. Heyecandan yerinde duramıyordu. "Aman Allah'ım Nalko! Hemen söyle bombalarını. Cebim kaşınmaya başladı vallahi." deyip güldü. Ama bombalarım yoktu yeğen. Sadece çok kuvvetli hislerime güveniyordum. Ona dedim ki "Bana bak TJK Reisi, şimdi doğru tribünün altındaki ganyancıya git, selamımı söyle. İki bankonun yanına kalan ayaklarda hepsini yaz. Cebinde gayme yoksa da dert etme. Ganyancı o müthiş kurguyu benim yaptığımı anladığında sana teşekkür edip kapıya kadar uğurlayacak. Ama bir ortağın daha olacak, tevziye ikiye bölünecek, haberin ola. Üstün altılı bilgimle mayın dedektörlerim sinyal veriyor. Hepsi bomba gelecek." dedim. Sevinçten havalara uçtu yeğen. Bana çok güvenirdi. O gün hepsi bomba geldi. TJK Reisi'nin bankoları da oturdu. Aldığım istihbarata göre belediye otobüsüne binerken cebinden taşan gaymeleri tinerciler toplamış. İşte yeğenim bu bültende de dedektörlerimin verdiği sinyaller çok kuvvetli. 

Şimdi eline kağıdı kalemi al, müthiş Bursa kurgumu yaz. Sonra doğru ganyana git. Kimseye çaktırmadan müsveddeyi kupona geçir. Ganyancıdan da makineye attıktan sonra geri iste. İşin bittiğinde kapıya çıkıp müsveddeyi imha et. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi yeğen? Akşam parayı tahsil ederken de ganyancıya bakıp "Dayı'm sağ olsun." de. Popülerliğimin artması için elinden geleni yap. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MURAT KAYA'NIN WOLVERHAMPTON'DAKİ ÜÇ BANKOSUNU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ! 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

4.1.2.7 // 6.5
17.5.2.11.14.1.6.3.12.7
4 GÜRDORU BANKO
7.2.4 // 6.8
3 GAFFARBEY BANKO
1.3.4.12.8.2.13

58.8 TL // 147 TL

FOTO FİNİŞ'İN CAZİP BURSA KURGUSUNU İNCELEMEK VE YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.