16 Şubat Hasan Kurtuluş Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş

PRINCESS DI

Daha kolay bir grubu bir daha ne zaman bulur, orasını Allah bilir. Kimlerle koştuğu, kimleri geçtiği hepimizin bildiği bir gerçek. Burada yanına at yazarsak bizi taşlarlar. Fazla uzatmaya gerek yok, banko! 

OĞLUM SERKAN

Son koşusunda kafaya çıkmayıp üçüncülükte takip etti. Benim genel izlenimim, bu yarışın galobunu yaptığı oldu. Yarışın içine pek girmedi. Sonlarda Müslüm kardeşim birkaç teşvik yapıp bıraktı. Hedefin burası olduğu açıktı. Bugün koşuda Serdengeçer var. Oğlum Serkan'a numarayı vermemek ya da onu yüksek tempoda gitmeye zorlamak için konduğu aşikar. Can'lar bu atın %25 ortağı. Elden tam olarak çıkarmadılar. Kardeşcan'a fedailik yapacağını düşünüyorum. Oğlum Serkan'ın da bir huyu var, önde çok sert bir rakipten baskı yemezse ya da numarayı bıraktığı at düzlüğe gelinmeden tempo kaybederse koşuyu rakiplerinden çalabiliyor. Mesafe uzun, diyenler çoktan duydum. Bu orjine uzun filan sökmez. Babaya bak Turbo, anaya bak Aryele. Annesinin kardeşi Karaburun'un 2000'de ikinciliği, Aysel Ana'nın birinciliği var. İlginç bir yarış olacak. 

KAPAKLICAN

Kadhan'ın kaçacağı, Belalı Tumbul'un ensesinde olacağı bir yarış. Birbirlerini yakın markaj altına alıp sürükleneceklerdir. Kapaklıcan da iç kulvarı tutar, üçüncülükte gider, düzlükte doldurup bu yarışı koparmak için elinden geleni yapar. İş ki öndekiler birbirini tüketsin. Gökhan Kocakaya kardeşimin ustalığını konuşturması gereken bir yarış bizi bekliyor. 

LADY LIPA - MASTER URBAN

Lady Lipa'nın son iki yarışına bakınca bugün neden kazanamasın ki? diye kendinize soruyorsunuz. İki yarış önce Handikap 17'de erkeklerin arasında ikinci olurken Kick Collen'i geçti. Sonra dişilerle kapışıp Komshu ve Körebe'nin arkasına sarktı. O gün dördüncü olan Danielas Daughter'ın bir sonraki yarışında güle oynaya kazandığını unutmamak lazım. O gruptaki dişilerformdaydı. Bugünkürakipler daha zayıf. Master Urban, çoğu formsuz rakipler arasında çok kolay kazanırken Black Wasp, Extravagant gibi atlara kök söktürdü. Tabii daha eski koşularına göz atınca sağlıklı bir şekilde koşması halinde bu yaptığının daha sonra yapacaklarının yarısı olduğunu anlamanız da zor değil. Bugün tekrar kazanabilir. 

Bugünkü Kocaeli programında ikinci ve son ayakta düşmesini bekleyeceğiz. Geniş kuponda bu düşünceye ilk ayağı da ekleyebiliriz. Şans sizinle olsun. 

KOCAELİ ALTILI KURGUM

7.2.9.8.4 // 10.1.3.5.6
4.5.1.2.6.3
1 PRINCESS DI BANKO
4 OĞLUM SERKAN // 3
3.1.2
3.2.5.4.8.6

37.8 TL // 151.2 TL

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.