15 Şubat Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

Hasan Kurtuluş

 

Dün pistin durumunu görünce bugün altılı koşmaz diye düşünmüştüm. Demek ki TJK, tuzlayarak bu işi çözdü. 

GÜRDORU - ALBAYIR

Son yarışında sürdirek olan Gürdoru, güvenenleri fena halde yanıltmıştı. Ben bu durumu o mesafede çok da iyi olmamasına bağlıyorum. Anne hattından sanki bu mesafelere daha yatkın bir tay. Ekürisi, Keleşhan'la hem anneden hem de babadan kardeş. Bugün onun gibi koşup tempoyu verirse Gürdoru'nun işini kolaylaştırabilir. Albayır ise 1800'de Balkanağası arkasına sarkıp uzunda daha iyi koşabileceğine dair sinyaller vermişti. Geçen yarışında da fena değil. Onun da şanssızlığını kırması için iyi bir fırsat. 

CATCH THE RHTYM

Açık yarıştan Şartlı 5'e düştü. Maidenden çıktıktan sonra kısa vade seviyesinde daha yarış kaybetmedi. Geçildiği atlar da ortada. Islak pisti sevdiğini Açık 3 Kocaeli Büyükşehir Bel. Başkanlığı Koşusu'nda ikincilik yaparken gösterdi. Bugün Trevi Fountain'in arkasına yatıp düzlüğe kadar gelir, oradan sonra da bu koşuyu koparır. 

OWERTI

Owerti'nin potansiyeli yüksek, ekürisi Özay Karamaça'nın da ondan geri kalır yanı yok. Açıkçası dün İzmir'de Black Phantom geçildikten sonra bugün neden olmasın düşüncesi hakim. Son karşılaştıklarında El Camino'yla Özay Karamaça arasında 6 kilo vardı. Bugün bir kiloya düştü. Buz Fırtınası deseniz pisti ıslak bulacak. Yani Owerti'yle küçük kuponda riski alabiliriz ama geniş oyunlarda yıkmamak için bir sebep yok. 

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

4.8.1.2.5
4.2.1.3 // 7.6
4.1 // 8.9
3 CATCH THE RHYTHM BANKO
1 OWERTI // 2.5
5.6.9.2.11.7

16.8 TL // 151.2 TL

Nalkapon Dayı'dan Bursa ilk ayağa banko! - Tıklayın

Tıkla Git

Yorum Gönder

2 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

  1. Geçen romanolur tek ti eküri sine koştuğunu beyan edip işi çözdü n hasan abi bgn 5 atta yok ne değişti

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Romanolur bugün cok farklı kosar Çöp kalite önsüz kupon olmaz bence

      Sil