19 Şubat Nalkapon Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri Bakıyorum da sitedeki yeğenlerimden Hasan Kurumuş, bana özenip bomba bankolar, sürpriz kurgular vermeye başlamış. Bana bak yeğen, bültenin ne zaman para vereceğini ancak ve ancak üstün altılı bilgimle ben anlayabilirim. Önce bana soracaksın. Sonra bomba kurgunu vereceksin. Yoksa sana el ense yaparım, haberin olmaz. 

Sene 1997 yeğen. Bir gün Veli'ye gittim. O zamanlar Veli'de tokatçılık yapan Bilet Hikmet'i gördüm. Üstün altılı bilgimle yaptığım hesaplamalarda hata olunca müthiş kurgum ilk ayakta yatmıştı. Yanıma gelip bana kupon uzattı. İlk üç ayağı kapalı, son üç ayağın da bomba bankolu olması mümkündü. "Nalko, sana hayatının fırsatını  getirdim. Son üç ayakta müthiş bomba bankolarım var. Bir bak, tutar diyorsan sana kelepir fiyatına veririm." dedi. Son üç ayak favori olur Bilet." dedim. Suratını asıp gitti. O gün son üç ayağı tek atıp cebim şişirdim. Bir dahaki İstanbul bülteninde yine Veli'deydim. Bilet Hikmet'i gördüm. İlk üç ayak bomba bankolarım kazanmıştı ama onun haberi yoktu. "Nalko, üç ayak patladı, son üç ayak favoriler kazanır artık. Sana kelepir fiyatına şu kuponu satabilirim." dedi. Ona müthiş kurgumun yazılı olduğu kuponu gösterip tek bir söz söyledim: Şovlarım devam edecek. 

Bilet Hikmet suratını asıp gitti. Bir saat sonra yanıma geldi. Üstün altılı bilgimi kullanıp hazırladığım müthiş kurgumun devam ettiğini biliyordu. Kuponları da satamamıştı. Zarardaydı. "Nalko, gücünün farkına varamadım. Sana inanmadım. Kuponları pahalıya satmaya çalıştım. Kimse almadı. Hepsi yattı. Zararım büyük. Bugün yakalarsan bana da arka çıkarsın." diye ağlamaya başladı. Yufka yüreğim dayanamadı yeğen. Ona cebimdeki kuponu verdim. Seni bir daha burada görmeyeyim, canını yakmam mümkün olabilir, deyip Veli'den çıktım. Sonradan aldığım istihbarata göre o gün hayatı kurtulmuş yeğenim. Kendine bir yalı, bir yat, iki araba, bir de uçak alması mümkün olmuş. Miami'ye yerleşmiş. 

Zaman zaman gözümün parayı görmediği, gücüme çok güvendiğim, bir anda her şeyden vazgeçtiğim söylentileri doğrudur. Sen sen ol peşimden ayrılma yeğen. Sana dün yakalattığım İzmir bülteni daha başlangıçtı. Cebini gaymelerle doldurup taşırmam an meselesi. Gücümün zirvesindeyim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Serkan Yaşar'ın İzmir tahminlerini görmek için tıklayınız.

Nalkapon Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

4.3.8.1.2.5.9.12.7
2.11.5.9.10.6
4.1.9.5
6 SUNDOWN // 5
4 HAVZA ASLANI BANKO
8.10.6.5.1.13.2

105.84 TL 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.