23 Şubat Foto Finiş Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

 

Foto Finiş Altılı Ganyan Tahminleri

Paylaştığım son iki şablonda isabet sağladı ve 33.6 TL'ye 931 TL, 52,5 TL'ye 775 TL kazandırdı. Gönül istiyor ki çok daha büyük ikramiyeler alalım ama sizin de gördüğünüz gibi çok at yazdığımız yerlerde favori ya da plase, az at yazdığımız yerde de cazip safkanlar kazanıyor. Onlar da gelmese verdiğimizi geri alamayacağız. İnşallah bugün patlata patlata ilerler, bankomuzu getirir ve ikramyeye uzanırız. 

INDIAN SONATA: Zor bir safkan. Güçlü ama gücünü sahaya tam olarak yansıtamıyor. Bugün yapılan jokey değişikliğinin de buna bir çare olarak düşünüldüğüne inanıyorum. Son üçüncülüğü oldukça sert gruptaydı. Sea Breeze'in kazandığı yarışta Yiğitcem'e potoda ikinciliği kaptırdı. Mustafa Çiçek'le uyum sağlarsa, sonlardaki o durgun görünüşünden bugün sıyrılabilirse kazanmaması için bir sebep yok. 

ÜNLÜOĞLU: Kocaeli pistinde bu mesafede katıldığı dört yarışı da kazandı. Burada favori gösterilen Prencess Di'yi ise My Royal Sun ile Aksakallı gibi iki ayağına çabuk rakibinin olduğu mücadelede yüksek tempoda götürüp geçti. Murat Gündüzeli idaresinde iki defa piste çıkıp bir kere kazanan safkanın bugün de lehine gidişatta rakiplerine üstünlük kurmasını bekliyor ve banko öneriyorum. 

ANGELL BOSS: Annesi başarılı bir kısrak olmasa da annelik döneminde verdiği taylar oldukça iyi koşuyorlar. Bir kardeşi Bos To Boss üç kere koşup ikiliden düşmedi. Diğer kardeşi ise bugün koşan Boss To Poison. Safkanın ekürisi ise Festina Lente ve Lifes Long For Run'ın kardeşi. Onları için çok olumlu sözler sarf edemem ancek Boss To Poison'ın kısa mesafe kum pist yarışlarındaki başarısı ortada. Hazırlık olarak da beğendiğim taydan etkili bir yarış bekliyorum. 

Foto Finiş Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

İkinci ayak 4 koşmaz.

6.5.8.4.3.2
2.1.4 // 3.6
3.1 // 2.4
2 ÜNLÜOĞLU BANKO
1.9 
3.5.4.8.11.12.2.16.1

45.36 TL // 151.2 TL

Yorum Gönder

3 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
 1. üçte koşuyu koşan eti niye vermedin senin yüzünden yattik yazılar olsun aynı gizliyorsunnn ayipbe sonayakta 7 ay vardı gitti30bin yaziklarolsun sana👉👊👈🔫🔫🔫🔫🔫🔪🔪🔪

  YanıtlaSil
 2. tabelada 10 verseydinbeeee.yazıklar olsun wii yapı y0000 buatttt gitti paraciklar

  YanıtlaSil
 3. https://hizliresim.com/zcpsxq
  [url=https://hizliresim.com/zcpsxq][img]https://i.hizliresim.com/zcpsxq.jpg[/img][/url]

  yattıgım yere bak :D favoriden gittik :D

  YanıtlaSil