Hasan Kurtuluş

CARAFE

İlk yarışını zorlanmadan kazandı. Annesi Chardonnay, Kırdemirkır'la hem anneden hem de babadan kardeş. Kum çim ayırt etmez, mesafe dinlemez bir orjin. Daha ilk yarışındaki 1.28.47'lik derecesi de her şeyi anlatıyor. Çıktığı gibi bitirebilecek kadar güçlü mü göreceğiz. Kaçak atlar var çünkü. Bekleme yaparsa bence çok daha rahat koparır burayı. 

BAYEMİR - BİLDENHAN

Mesafe 1200 olunca iki mesafe şahını yazarak başlamak lazım: Bayemir, Bildenhan. Grupta kaçmaya meyilli at sayısı üç. Geride bekleyecek at sayısı üç. Ama Bayemir'in yarışın başlarında öne sarkacağını sanmıyorum. Bildenhan'la Yollaraz'a bırakacaktır. Yollaraz da Bildenhan'a bırakayım, derse ikisinin de işi zorlaşır. Çünkü Bildenhan, tempoyu koyarsa yarışı da koyar. Bu yüzden önde iki at olması ihtimali çok fazla. Biz iki senaryoyu da dikkate alalım. Bayemir'i ön planda yazalım. Bildenhan'ı da B planı olarak küçük kuponlara yerleştirelim. 

NORTHERN SKY

Northern Sky'ın bu mesafedeki son yarışı ortada. The Red Sonya'yla, Ser Veyron'la kafa burun girdi. Bugünkü rakipleri onlarla kıyaslandığında daha zayıf görünüyor. Bir tek, Another Touch, kapalı kutu. Onun da orjini, ben bu mesafeyi fena koşarım, diyor. İkisini ayırmadan yazarsak yarışı da rahat izleriz. 

 Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

7.6.8.12.1.3
14.17.13.5.1.8.12.4.18
2 CARAFE BANKO
1.2 // 6.3
3.1
11.3.7.15.8

75.6 TL // 151.2 TL

Nalkapon Dayı'nın Adana tahminlerini görmek için tıklayınız.