17 Şubat Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

 

Foto Finiş Altılı Tahminleri

AZMANTOR: Bundan iki yarış öncesinde Uludaz ve Padre Padrone gibi sert rakipleri geçerek sonuca giden safkanın son koşusu tam bir hayal kırıklığıydı. Ancak o koşuda taşıdığı kilonun etkisi de büyüktü. Buna rağmen, kazanan atla arasında büyük bir fark yoktu. En başta hayal kırıklığı dememin sebebi ise bir önceki yarışını referans alınca o grubu da geçmesi gerektiği düşüncesiydi. Bu defa kilo kiloya ve denk rakiplerle bir araya gelen safkan, o birnciliğinin tesadüf olmadığını kanıtlamaya çalışacak. 

CHAOTIC: Rotövatör'ün sürati düşünüldüğünde Captains Key'in kafaya çıkabileceğini sanmıyorum ki bu durum onun performansını olumsuz etkileyecektir. Numarayı alsa bile bunun bir bedeli olacağı da açık. Ayrıca yüksek ihtimalle yavaş başlayıp hızlanacak bir yarış olduğu malum. Bu da Chaotic'in sevdiği bir gidişat. Son koşusunda tempo düşük kalınca öne yakın koşmuş, Redemancy'yi adım adım takip etmişti. Bugün biraz arkalarda olmasını bekliyorum. Sonlarda, özellikle son 100-150 metrede, yapacağı güçlü sprinte kazanacağını düşünüyorum. 

SIEMPRE GANADOR // BOZDAĞ BEYİ // ATOM CEMİL: Siempre Ganador, bundan üç yarış önce Agera'ya potoda kaybederken Spread The Joy, Grey Cloud gibi atları geçmişti. Daha sonra bir yarış kazandı ve ardından dördüncü oldu. Bugünkü koşuda en dikkat çekici fark, kilosunun çok ideal olması. Epeydir ağır kiloyla koşuyordu. Bir de Halis Karataş'ın binmiş olduğu gerçeği var ki performansını çok olumlu yönde etkilemesini bekliyorum. Bozdağ Beyi ise Gökhan Kocakaya ile çok iyi bir uyuma sahip. Form durumu da epey yüksek. Tabii ki bu yarışın bir de sürpriz adayı var. O da Atom Cemil, son koşusunda banko önermiştim ve kazanmıştı. Bugün de gidişatın epey lehine olduğunu söyleyebilirim. Grubun da denkliği ile başarılı aprantisinin nezaretinde bir kez daha potoyu önde geçebilir. 

İkinci ayakta çıkan 5 Ertegi yerine 4 BUDAKLI eklendi. 16.43

İlk ayakta çıkan 2 Baypatron yerine 4 GUBAZ eklenmiştir. 17.21

Dün 2 İngiltere'yi de hanesine yazdıran Murat Kaya'nın geniş yorumlu Kempton altılı tahminlerini görmek için tıklayınız. 

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

8.5.9.3.6.7.10.4
3.9.8.7.6.4
3.6 // 8
2.6.5 // 4.7
5 CHAOTIC BANKO
7.2.1

60.48 TL // 151.2 TL

Hasan Kurtuluş'un İstanbul tahminleri için tıklayınız. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.