Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım yeğen. Dün sana verdiğim müthiş Kocaeli kurgumu katekulli yapıp yatırdılar. Ama korkma Dayı'n ölmedi. 

Müthiş bombam Nehirinoğlu kazandıktan sonra hepsinin eli ayağı titremeye başladı. Ne yaparız ederiz de bu Nalkapon'u yatırırız, diye düşünmeye başladılar. Hemen gizli komite toplandı. Sözü, Yırtık Don Mustafa aldı. "Buna inanmam mümkün değil, her şeyi ayarlamıştık, Nalkapon'un bu bombamızı bu kadar kolay bulamaması söz konusuydu. Aramızda bir ajan olduğundan şüphelendiğim söylentileri doğrudur." demiş. Onu zor yatıştırmışlar. Tartışma uzun sürmüş. Sonunda da bankom Vedado'yu devirmeye karar vermişler. Beni başka türlü indirmeleri mümkün değildi yeğen. 

Yenilenen İstatistik sayfamıza bakan kazanıyor!-Tıkla

Bugün onlara ters köşe yapabilmem mümkün olacak. Her ne kadar hepsi kuponuna Torosdağı'nı banko yazacakmış gibi davransalar da aslında Rusdamat bankolarıyla ceplerini şişirmeye hazırlanıyorlar. Aldığım istihbarata göre Torosdağı fişek gibi çıkacakmış. Hemen arkasına da Adaletli Kasırga gelecekmiş. Ona bu görevi veren antrenörünü Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimin seyis arkadaşı Telekulak Burhan gizlice dinlemiş. Torosdağı'nın pili bittiğinde de Rusdamat'ın resitali başlayacakmış. Cemo yeğen dedi ki Dayı, eğer o da işi bitiremezse bu ayak çok karışır, haberin ola. 

Yeğen, cebini şişirmem an meselesi. Sabah kalktığımda leblebi stoğumun yarısını tükettim. Fındık fıstık da yedim. Kahvaltıda da yarım kalıp sucuğu tek başıma götürdüm. Peynir, zeytin, domates de cabası. Sen sen ol, gözünü müthiş kurgularımdan ayırma. Her gün gel, söğüşle git. Kimse sana karışamaz. Paralı sitecilere para kaptırma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Foto Finiş'in iki cazip bankolu Bursa altılı ganyan tahminini görmek için tıklayınız. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

5.8.2.1.4.6
1.4.2.9.3
3.9 // 6.5.7.8
4 RUSDAMAT BANKO
2.1.3.5
1.7.4

50.4 TL // 151.2 TL

Geniş yorumlu Hong Kong Happy Valley tahminlerimize bakmayı unutmayın!