TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

08 Ocak Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

08 Ocak Nalkapon Kocaeli At Yarışı TahminleriSAZI ELİME ALMAMIN VAKTİ GELDİ DE GEÇİYOR BİLE

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün akşam, İtalyan mafyasından dostlarım Domuz Deviren Cilberto'yla Şampanya Patlatan Federiko geldiler. Hemen işe koyuldular. Ultra lüks evimin bahçesine mayın döşedik. Otomatik silahları pencere önlerine yerleştirdik. Çatıya da sınaypır koyduk. Gece yatarken de kapı koluna el bombasının pimini bağladık. Güvenliğim en değer verdikleri özellikleridir. Galop mafyasının her an bana saldırabileceğini söylediler. 

İşimiz bittiğinde Federiko, benim için özel getirdiği şampanyalardan birini patlattı. Patlatırken de "Nalko, en güzelini en sona saklıyorum. İşimiz bittiğinde kutlama yaparken dilberlerin yanında onu patlatmam mümkün olacak." dedi. Cilberto da kuru domuz etlerinden çıkardı. Müslüman olduğum için yiyemediğimi bildiğinden bana da boğa eti getirmiş. Bir de Alaman çikulotası getirmiş yeğenim. Bir güzel ziyafet çektik. 

Birde süper zeka son teknoloji telefonuma gizli bir arama geldiğini görünce bellerindeki tabancalara davranıp perdenin arkasından sokağı gözlemeye başladılar. Ben kimin aradığını biliyordum, yeğen. Arayan Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimdi. Benim için topladığı en son gizli istihbaratları söylemek için aramıştı. Onlara dönüp "Bana bakın İtalyanlar sakin olun. Arayan, hipodromdaki gizli ajanlarımdan Cemo. Yarın sizin cebinizi şişirip yol paralarınızı çıkarmam mümkün olabilir." dedim.

Sonra Cemo yeğenim bana istihbaratlarını sıraladı. "Dayı, gücün zayıfladı gibi hissediyorum. Benim de cebim boşaldı. Buna bir çare bul." diyerek ağlamaya başladı. Daha fazla dayanamayıp kapattım. Cilberto'yla Federiko'ya dönüp "Artık sazı elime almanın vakti geldi de geçiyor bile" deyip şampanyamdan bir yudum aldım. Sonra da üstün altılı bilgimi konuşturmaya başladım. 

Cemo yeğenin dediğine göre Yağızabi'nin geçilmesi mümkün değilmiş. Güneş arkadan vurursa belki gölgesi onu geçebilirmiş. Her ne kadar bana ikinci ayakta iki üç kapalı, demiş olsa da ona güvenmediğim, mayın dedektörlerimin sinyal verdiği, üstün altılı bilgimin onun sözlerini onaylamadığı söylentileri doğrudur. 

Bugün tevziye çekine yakın hissediyorum yeğenim, her an her şey olabilir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1.7.5.8.3.2
3.2 // 4.6.7.1
7 YAĞIZABİ BANKO
6.8.2.3
1.2
6.4.5.11.1.3.9.10

53.76 TL // 161.28 TL

Gulfstream at yarışı tahminlerinde bugün altı farklı yazar, üç de yarış sitesinin yorumlu şablonları var.

Etiketler

3 $type={blogger}

  1. nalko sen zaten sazı almış çalıyordum sıra saksoda😅😆😃

    YanıtlaSil
  2. Kanka sazi eline alırken sapi gote girdi hahahah

    YanıtlaSil