Nasılsın yeğen, iyi misin? Gücümün farkında mısın? Bugün senin için özel hazırlandım. Sabah kalkar kalkmaz en şık takımımı giydim. Papyonumu taktım. Gizli sandığımdaki özel bölmede duran pipomu çıkardım. Bacak bacak üstüne atıp ultra lüks evimdeki en komforlu koltuğa oturdum. 

Gilberto'yla Federiko'ya da bond çantaları çıkarmalarını, sonra da garson kıyafeti giyinip bana hizmet etmelerini emrettim. Tam havama girdim yani yeğen. Eğer Dayı'n yanılmıyorsa bugün parayı çantayla almamız mümkün olabilir. Süpürgeci Sülo yeğen de sabahtan beri beni bir milyon defa aradı.Ona ihtiyacım yok. Bugünkü bankolarım zaten ceketimin iç cebine sıvıştırdığım peçetelerde duruyordu. Üstün altılı bilgimi kullanıp diğer ayakları da tek tek çıkardım. 

Geniş yorumlu Kempton tahminlerimiz sizi bekliyor! Buraya tıklamanız yeterli. 

Yeğen,sen ufakçısın, biliyorum. Senin için tutacağına emin olduğum ufak kuponlar yaptım. Ama olur da onlar yatıp kodaman kuponlarım tutarsa sakın bana kızmayasın. Üç kuruşa beş köfte olmaz, bu böyle biline. Sen en iyisi ganyandaki ortaklarınla bir araya gelip müthiş kurgumu oyna. Sonra evinize dağılın. Ertesi gün de bankanın önünde buluşup tahsilatı yaptıktan sonra alışverişe gidin. Sakın parayı bölüşürken kavga etmeyin. İnsanoğlu çiğ süt emmiştir unutma yeğen. Kimseye güvenme. 

İstanbul programı için hazırladığımız kazandıran istatistiklere baktınız mı? O halde tıklayın ve inceleyin. 

Yeni yıla yeni girmiştik yeğen, o zamanlarda moralim çok iyiydi. Hatırla, Dayı'n her gün altılıyı buluyordu. Sen de cebin şiş geziyordun. Etrafındakilere caka satıyordun. İşte o zaman sana bir bomba vermiştim.Adı aklına geldi mi? Gelmediyse ikinci bankoma bak yeğen. Bendeki gözler kimsede yok, haberin ola. Bir ata baktım mı anlarım. İç organlarının röntgenini çekip secelesini çıkarırım. İşte Atçı Yılmaz'ı gördüğümde de alarm sistemim hemen çalmaya başladı. Onun eşkali beni müthiş etkiledi. Bugün resital yapacağından şüphem yok. 

Şimdi sen dediklerimi unutma. Ya ufakçılık yap ya da ortaklarını bulup büyük balığı tutmamızı bekle. Seçim senin yeğenim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Serkan Yaşar'dan İstanbul'a ters banko!

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM:

1.ALTILI

7.5.6.8.2.3
5.6.7.10.9.4 // 2.1.3
2 BERKEN BANKO
5 ATÇI YILMAZ BANKO

1.8.7.4.3 // 2.11.5
1.3.2 // 4.7

37.8 TL // 151.2 TL

2.ALTILI

5 ATÇI YILMAZ BANKO
1.8.7.4.3 // 2.11.5
1.3.2 // 4.7
8.5.6.1
6.1.2.4.10.9.5
6 KIND OF BLUE // 16

29.4 TL // 156.8 TL

ALTILI GANYAN 2.534 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

Hasan Kurtuluş'un üç bankolu İstanbul altılı tahmini de yayında! - Tıklayınız.