Şu anda moralim çok bozuk. Hatırla yeğen, Karşıyakalı Cemo yeğenim dün bana kripto mesaj vermişti. Vanlı Maho yeğenin yanımda demişti. Ben de sana Vanlımaho'yu banko vermiştim. Müthiş kurgum da Hoçvanlı'dan yatmıştı. Dün akşam bana gizli arama yapan Cemo, "Dayı'm ben sana Hoçvanlı'yı banko verdim. Üstün zekana güvenip TJK Reisi'nin ajanlarını ters köşeye yatırmayı planladım. Hiç açıktan kripto mesaj verilir mi? Ben sana açık açık, Vanlımaho, dediğimde senin kripto mesaj çözücü devrelerinle üstün zekan birleşip Hoçvanlı'yı çıkarmalıydı." dedi. Ona kripto mesaj vermeyi yasakladım. 

Bugün Dürbün Necdet'le yaptığım gizli görüşmede "Nalko, sen bizim süper starımızsın. Ganyana gidip seni tanıdığımı söylediğimde önüme çayım geliyor, yanına da kremalı bisküvi ikramı yapılıyor. Kuponumu yatırmaya gittiğimde ganyancı yandan alıyor. Ceketini ilikleyip 'Dayı'ma selam eder, ellerinden öperim' diyor. Gücünün sınırlarını sen bile bilmiyorsun." dedi. 

Ona hak veriyorum yeğen. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. Bugün gücümü sonuna kadar kullanıp üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Adana kurgumla cebini şişirmem an meselesi olabilir. Sen sen ol, ne verdiysem ona. TJK'nın sayfasına da çok güvenme yeğen. Sen yatırınca paranı hemen alıyor, sen tutturunca da paranı vermiyormuş,aldığım istihbarat böyle, haberin ola. 

İstanbul ve Adana detaylı istatistiklerine bakmadan geçmeyin!

Ganyancılar meteliğe kurşun atıyor, koruna hepsini vurdu. Kepenkler inmiş, sivrisinekler makinenin üstüne yuva kurmuş, TJK Reisi'nin el atması lazım. Bana gizli mesaj gönderen bazı ganyancı yeğenlerim "Dayı'm tamamen kapatmamız an meselesi, sırf yeğenlerin senin müthiş kurgularını oynayabilsin diye açık tutuyoruz. Bu işi sonu hiç iyi değil. Kendimizi TJK'nın önünde benzinle yakmamız, an meselesi." dediler. Onları teskin etmiş olmam söz konusu ama ne kadar zaptedebilirim bilmiyorum yeğen. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM:

6.1.5.10.3.2
8.2.3.7.4.1 // 5.6
6.4 // 5.7
6.8.5
6.4.3.2
10 YENER SULTAN BANKO

60.48 TL // 161.28 TL 

Foto Finiş'in üç bankolu Adana tahminlerini görmek için tıklayınız.