TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

01 Ocak Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri (TUTTU 198 TL)

01 Ocak Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri (TUTTU 198 TL)

 Her ne kadar dünkü İzmir bülteninde şov yapmış olsam da, bankomun resmi geçidinden sonra etrafımda sevinç çığlıkları atılmış olsa da, akşam 650 gaymeyi alanlar arayıp teşekkür etse de, bu paraların beni tatmin etmediği söylentileri doğrudur.

Şu anda moralim çok bozuk. Yeğen, dün felekten bir gece çalıyordum. Dansöz masamda göbek atarken telefonuma tap sikrıt bir mesaj geldi. "Dayı, Selim Kaya yeğeninin jokeyliği bırakmış olması mümkün. Gizli açıklamalar yapıyor. Onu şu anda capcanlı izliyorum. Ortalık çok karışacak haberin ola." dedi. Ona dedim ki: Ne dediğini bana satır satır yazıp yolla, senden haber bekliyorum.

Bir de ne göreyim yeğen. Selim Kaya, yeğenimin konuşmalarını okuyunca gözlerim doldu. Odama kapanıp ağladım. Onun Remazen yeğenim Hakk'ın rahmetine kavuştuktan sonra çöktüğünü bilmem mümkündü ama yüreğinin yandığından haberim olmayabilirdi. Gözleri dolu dolu anlatırken atlara kırbaç vurduğundan pişman olduğunu söylemesi bende son nokta oldu yeğenim. Hemen salonuma gittim. Herkesi kovdum. Geceyi bitirdim. Sonra da Selim yeğenimin söylediklerini düşünmeye başladım. 

Selim yeğenimin "Her şeyi anlatamam" demesi bende kuşku uyandırdı. Bu işin içinde TJK Reisi'nin parmağı olabilirdi. Belki de KGB, FBI, CIA devreye girmişti. Onun müthiş at binmesi bazı kesimleri rahatsız etmiş olabilir yeğen. Gücünden korkanlar onu yıldırmak için her şeyi yapmış olabilir. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım.

Bana bak Selim yeğen, bu konuştuklarını duymazdan geliyorum, aldığın kararı kabullenmem mümkün değil. Seni haftaya iki ata deklare yaptırıyorum. Öyle iki at ki yeğenim, kazanmaman mümkün değil. İstihbaratım kuvvetlidir, haberin ola. O yarışları kazandığında tam finişi geçerken ayağa kalkıp asker selamı vereceksin. Bu, düşmanlarına bir mesaj olacak. "Ben sadece Allah'ın askeriyim" dediğini anladıklarında hepsinin ayakları titreyecek. Gücünün sınırlarını sen bile bilmiyorsun yeğenim. Seninle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. 

Haydi bakalım, şimdi Selim yeğenim yazdıklarımı okuduğunda ona demek istediğimi anlayacak. Sonra da kararından vazgeçip savaşmaya devam edecek. Tıpkı benim yaptığım gibi TJK Reisi'ne, FBI'a, CIA'e, Amerikan Reisi'ne, KGB'ye diz çöktürecek. Benim işlerim var yeğen. Bugün de cebini şişirmeye hazırlanıyorum, haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

SELİM KAYA'NIN GÜNDEMİ SARSAN AÇIKLAMALARININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

6.7.5.4.2.3.1.9
1 ANCK SUNAMUM // 4
6 TOPUKLU EFEM BANKO
6.4.5.3
2.4 // 7.5
6.12.9.3.7.11.8.2

35.84 TL // 143.36 TL

ALTILI GANYAN 198 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

YAZARLARIMIZIN İZMİR VE KOCAELİ TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZEtiketler

1 $type={blogger}: