Dün akşam ultra lüks evimin süper döşenmiş salonundaki konforlu koltuğumda keyif çatarken sitedeki yeğenlerimden acil kodlu gizli bir arama aldım. "Dayı, bittik! TJK Reisi her gün bültenleri iptal ediyor. Yarış koşmayınca sayfamıza girenlerin sayısı da düştü, popülerliğimiz azaldı. Bu işi çözsen çözsen sen çözersin. Eğer sen üstün altılı bilginle müthiş bir Bursa kurgusu hazırlasan TJK Reisi iptal etmeye korkar. Hem de yeğenlerin verdiğin bankoları görmek için sayfamıza akın eder, popülerliğimiz yine iki katına çıkar." dediler. Onları kırmam mümkün değildi. 

Koşu istatistiklerimize baktınız mı?

Hemen Domuz Deviren Cilberto'yu çağırıp bülten almaya yolladım. Gelirken yanına beyaz peynir, kırmızı üzüm, bir de şampanya almış. Bunlar ne, diye sormuş olmam, onun da bana, Federiko istedi, demiş olması mümkün. Üstün altılı bilgimi, mayın dedektörlerimi devreye soktuğumda alkol kullanmadığım, yazılarımı sitedeki yeğenlerime gönderene kadar etrafımda içilmesine izin vermediğim söylentileri doğrudur.

Yeğen, bülteni elime aldığımda bir de ne göreyim. Müthiş bankom Honorable koşuyor. Son yarışında onun adını peçeteye yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırmış olmam söz konusu. Adını görür görmez hatırladım. Peçeteyi çıkarıp kontrollerimi yaptıktan sonra imha ettim. Gizli bilgilerimi ortaya saçmam mümkün değil, haberin ola. 

Buraya tıklayarak Bursa at yarışı galoplarını inceleyebilirsiniz. 

Karşıyakalı Cemo'dan da istihbaratı topladım. Bana yaptığı gizli aramada "Dayı, her ne kadar ikinci koşudaki Coup De Honneur'un kazanacağını bilsem de senin üstün bankonun yanına Bal Kızı da yazmanı tavsiye ettiğim söylentileri doğrudur. Ağzın tatlansın Dayı'm." deyip güldü. 

Görüyorsun yeğen, gecemi gündüzüme katıp senin için çalışıyorum. Sen de peşimden ayrılma, seninle çok yakında tevziye çekini almamız mümkün olacak. Sonra da Hilton'un son katında kiraladığımız süper lüks süyitin camından aşağıya bakacağız. O güne kadar gücümü küçümseyenler çıkmamızı beklerken onlara el sallayacağız. Çatıya gelecek olan helikopterle Las Vegas'a gidip taş konken partilerinden gavurları şöğüşleyeceğiz. Unutma yeğen, benim adım sürpriz, soyadım bomba. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Geniş yorumlu Happy Valley ve Gulfstream at yarışı tahminine bakmadan geçmeyin!

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

4.5.7.8.1
7 COUP DE HONNEUR // 2
4.1.8.2
3 HONORABLE BANKO
9.4.10.3.2.5
1.2.4.8.6 // 8.9.11

42 TL // 134.4 TL

Hasan Kurtuluş'un cazip banko ve sürpriz atlarla örülü Bursa at yarışı tahmin ve görüşleri de yayınlandı!-Tıklayınız