TJK, BİZİ SÖĞÜŞLÜYOR YEĞEN

Yeğen, iki gündür düşünüyorum. TJK, bizi söğüşlüyor. Hepimizi bir odaya koymuş, gözlerini kapatmış, hangimizin cebi denk gelirse içindeki gaymeleri boşaltığı cebine indiriyor. Bunu kabullenmem mümkün değil. Sabahtan akşama kadar üstün altılı bilgimi kullanıp müthiş bankolar çıkartıyorum. Hipodromlarda bana çalışan seyis yeğenlerim sayesinde bütün gizli istihbaratı topluyorum. Ama TJK ne yapıyor ediyor, müthiş kurgumu yatırıyor yeğenim. Söğüşleye söğüşleye bizi lime lime etti. Onları indirmek için FBI'ın teklifini kabul edip kendimi feda etmem an meselesi, haberin ola. 

KUMARA KARŞI OLDUĞUM SÖYLENTİLERİ DOĞRUDUR

Her ne kadar taş konken partilerinin aranan ortağı olsam da, her gün en az 100 gaymelik kupon doldursam da, Las Vegas'ta kumarhane işleten Arabistanlı dostlarım olsa da, kumara karşı olduğum, kumar oynayanların aklını aldığım söylentileri doğrudur. 

Taş konken kumar mı yeğen? Üstün zekamı kullanıp yerde kalan son beş taşı hesap etmesem bu kadar süüper müthiş oyuncu olabilir miyim? Atları sevmesem, her koşuyu takip edip gücümü tüketmesem müthiş bankolarımın hepsi kazanır mı? Bana bak yeğen, kumar dediğin zardır, rulettir. İşte TJK da bize zar, rulet oynuyor muamelesi yapıyor. Yarış koşsun, cebim şişsin diye düşünüyor. Yarışlarda ne olmuş, ne bitmiş hiç dikkatini vermiyor. Sen de sayfandan isyan etmezsen daha çok söğüşlenirsin, bu böyle biline.

KARŞIYAKALI CEMO YEĞENİM YİNE İŞBAŞINDA

Bugün Cemo yeğenim bana yine tap sikrıt bir arama yaptı. Hiç tadım tuzum yoktu. Onu çok dinlemedim. Ama verdiği bir iki bankoyla dinamit lokumlarını duyduğumda bir daha anlattırdım. Dediğine göre, ilk ayakta Şanarhan fişek gibiymiş ama Dılcan'la Balkanağası da resital peşindeymiş. İkinci ayakta dört atın dışına çıkmasının imkanı yokmuş. Müthiş kurguma bakınca görürsün yeğenim. Üçüncü ayakta çayını demle Çaykralı'nı izle Dayı, dedi. Dördüncü ayakta ne olacağını hiç kimse bilmiyormuş. Her an her şey olabilirmiş. Ama Faster Than Light'la Angel Pearl'ü mutlaka yaz, dedi. Son iki ayak geçilmezmiş yeğen. Ama son ayağı gözüm tutmadı, haberin ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

İlk ayakta 3 Karatren yerine ekürisi 4, 5 Sümerhan yerine 8 Eslemgül yazılmıştır. 13.22

6.7.1.8.4
8.1.3.2
1.7.5.3
4.3.5.6.2.1
3 HONORABLE BANKO
3 KÖREBE // 4.8.10

33.6 TL // 134.4 TL

Dün sonuncu ata 'banko' dedi, kazandı. Murat Kaya'dan 2 cazip bankolu Lingfield at yarışı tahminleri yayında!

Mehmet Kaya'nın İzmir'de kazandığı Junior Çınar yarışı olay oldu. TJK'dan Görkem Baba yarışındaki oranlara komik güncelleme. Haberlerimizi okumak için TIKLAYINIZ.

İngiltere gazete, dergi, site ve bültenlerinin hem WOLVERHAMPTON hem de LINGFIELD tahminlerimiz yayınlandı. Ganyan tabanlı erken bahis oranları ile jokey ve antrenör istatistiklerine bakmayı da ihmal etmeyin. Yabancı yarış içeriklerimizi BURAYA tıklayarak inceleyebilirsiniz.