TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

17 Ocak Nalkapon Adana Altılı Tahmini

17 Ocak Nalkapon Adana Altılı Tahmini

 


DUELLOYA HAZIRDIM YEĞENİM

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün çok formumdayım, haberin ola. Gözümü tevziyeye diktim. Her an her şey olabilir. Ondan önce sana anlatacaklarımı dinle. Hayatım entrikalarla doluydu. Dilberler peşimde pervane olurken kabadayılar hasetinden çatlar, peşime fedailerini takardı. 

Sene 2002. O zamanlar Ankara pavyonları benden sorulur. Kahyalığı Ankara'da yapıyorum. Emrimde 52 seyis, 13 antrenör, 7 at sahibi var. Ahırlar benden soruluyor. Ne oldu ne bitti, kim mamalı hepsini biliyorum. Her gün bir bomba patlatıp cebimi şişirdikten sonra soluğu pavyonda alıyorum. O zamanlar pavyon gülü Kıvrak Seda bana yanıktı. Ne zaman pavyona gidip bana özel ayrılan en ön masaya otursam yanıma gelirdi. Pazularımı sıkar, iç çekerdi. Kaslarım yerinde duramazdı. Günde iki üç kişiyi dövmeden uyumam mümkün değildi. Niye bana baktın diye devirdiklerimin haddi hesabı yoktu. 

Kıvrak Seda'nın güzelliği Dümbük Aslan'ın gözünden kaçmamıştı. Onu tekstil zengini Terzi Hasan'a yamayıp aradan komisyon almak için uğraşıyordu. Ama karşısında beni bulunca korkup sinmişti. Bir gün karanlık sokaklarda bir başıma yürürken karşıma üç fedai dikildi. Meğer Terzi Hasan'la Dümbük Aslan bir olup peşime adam takmışlar. Beni indirip Kısrak Seda'yı ele geçirme planları yapmışlar. O üç fedaiyi yere yapıştırıp yoluma gitmem en fazla 32 saniyemi almıştı. 

Terzi Hasan'la kozlarımı paylaşmamın vakti geldi de geçiyordu bile. Fedaileri işimi bitiremeyince bana düello teklif etti. Bunu reddetmem mümkün değildi. Pavyonun arka tarafına geçtik. Dümbük Aslan, silahları getirdi. Silahı elime alıp içinden bir mermi çıkardım. Sonra da Dümbük Aslan'a geri verdim. Hepsi hayret etmişti. Terzi Hasan'ın yüzü gülüyordu. Aslında ona karşı strateji yaptığımı bilmiyordu. 

Birbirimize sırtımızı dönüp yürümeye başladık yeğen. Beş adım yürüyüp ateş edecektik. İlk vurulan Kıvrak Seda'dan vazgeçecekti. Beşinci adımda birden Terzi Hasan devrildi. Herkes şok olmuştu. Onun korkudan bayıldığını düşündüler. Aslında ben elimde tuttuğum mermiyi tam Terzi Hasan yüzünü döndüğü anda arkamı bile dönmeden toplu  tabanca hızıyla onun alnına isabet ettirmiştim. Sonra da bayılmıştı. Gücüm karşısında herkes şoka girdi. İçeri kaçtılar. Dümbük Aslan önümde diz çöküp ayaklarıma kapandı. İkisini de affedip adamım yaptım. Yıllarca bana hizmet ettiler.

Görüyorsun yeğen, gücümün sınırları yok. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

6.3.4.9
4.13.12.9.2.1.8.7.6
3.5 // 9.4
2 DUELLO BANKO
4.3.5
6.4.1.10.3

75.6 TL // 151.2 TL


Etiketler

Yorum Gönder