TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

07 Ocak Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

07 Ocak Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

 


Nalkapon Dayı'nın İzmir altılı ganyan tahminlerini inceledikten sonra Hasan Kurtuluş'un ve Foto Finiş'in yorumlarına da göz atabilirsiniz. 

AMERİKA'YI NASIL KARIŞTIRDIM, GÖRDÜN MÜ YEĞEN? 

Dün gece evimde oturmuş süper teknoloji telefonumdan taş konken oynarken birden gizli bir arama aldım. Okeye dönüyordum yeğen, açmadım. Sonra bir daha aradı. Yine açmadım. En sonunda takozu masadakilerin kafasına vurup açtım. Arayan, Amerikalı dostum Çatlak Stiv'di. Ona verdiğim müthiş gavur kurgularım yüzünden kafayı yedi. Sırrımı çözmek için ne kadar uğraştıysa da başaramadı. Bilmesi gereken tek şey, gücümün sınırlarını benim bile bilmediğimdi. Ona söyledim ama dinlemedi yeğen. 

Stiv, heyecanlı heyecanlı konuşuyordu. "Nalko, Amerika karıştı. Eski Amerikan Reisi'yle yeni Amerikan Reisi birbirine girdi. Aylardır aralarında kavga ediyorlardı. Eski Amerikan Reisi Tıramp, 'Nalko'yu benden başkası bitiremez.' derken Yeni Amerikan Reisi Bidon da 'Onu haritadan silmem an meselesi. Sen kaç yıldır bitiremedin. Şimdi vatandaş beni seçti. Nalkapon'u yok etmem için bana oy verdi.' dedi. En sonunda Tıramp'ın yardakçıları kongreyi basıp 'Tıramp başkan olacak, Nalko duman olacak.' diye slogan attılar. Üstün altılı bilginin sırrını artık söylemen artık mümkün mü?" diye sordu. 

CIA, FBI devreye girmiş, bütün Amerika bir olmuş da Dayı'nı deviremiyor yeğen. Birazdan CIA Reisi'yle gizli bir görüşme yapıp oyumu Tıramp'a verdiğimi söylemem an meselesi. Tanıdığım düşmanla mücadele etmeyi tercih ettiğim söylentileri doğrudur.

KARŞIYAKALI CEMO, RÜYAMA GİRDİ

Eski dostum Stiv'le konuştuktan sonra süper konfrolu yatağıma geçtim. Gözümü kapatır kapatmaz uyumuşum yeğen. Sonra kan ter içinde uyandım. Rüyamda Cemo yeğenimi gördüm. Ona, "Bana bak Cemo, bu TJK Reisi'nin ajanlarını atlatmanın yeni bir yolunu bulmamız söz konusu olabilir. Son günlerde üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularıma senin istihbaratlarını da ekleyip madara oluyorum." demiştim. O da rüyama girdi yeğenim. Rüyamda her yer simsiyahtı. Sadece karşımda bembeyaz kıyafetiyle Cemo yeğen vardı. Onunla konuşsam da bana cevap vermiyordu. Bir metre uzamış sakalını oynayıp duruyordu. Yanına doğru gitmeye çalıştığımda boşluğa düştüm. Yere çakılmadan da uyandım.

Sabah kalktığımda bülteni elime aldım. Bir de ne göreyim, Cemo yeğenim bana tüyoyu rüyamda vermiş. Beşinci ayakta koşan Aksakallı'yı rüyamda bile kripto mesaja gizlemiş. TJK Reisi'nin ajanları her yerde yeğenim. Tedbiri elden bırakmamak lazım. Şimdi doğru ganyana git, yolda kimseyle konuşma. Ganyana geldiğinde müsveddeye yazdıklarını kupona geçir. Makinenin başına geldiğinde ganyancıya yanında götürdüğün siyah bezi uzat, gözlerini yumsun. Sonra kendi kuponunu yatırıp ganyancının bahşişini de bıraktıktan sonra müsveddeleri yanına alıp uzaklaş. İlk kuytuda da cebindeki kibritle yakıp imha et. Bundan sonra daha tedbirli ol yeğenim. Amerika karıştı, her an her şey olabilir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

4.1.3.5.6.8
11.8.7.9.2.1.6.3.4
8.1 // 2.7
4 PITIR // 5
1 AKSAKALLI BANKO
8.10.11.4.1

37.8 TL // 151.2 TL


Etiketler

Yorum Gönder