Nalkapon At Yarışı Tahminleri

 

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana yine bond çantanı dolduracak müthiş bir kurgu veriyorum, haberin ola. En son sana verdiğim üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İstanbul kurgum tutunca ultra lüks evimin önünde büyük bir kalabalık toplandı. Gelenler ganyandakilerdi. Hepsinin elinde tutmuş ikili, üçlü, dörtlü, beşli kuponları vardı. Tezahüratlar Veli'den duyuluyordu. Balkonuma çıkıp bir konuşma yaptım. Şampanya Patlatan Federiko da mahzenimden en pahalı şampanyayı getirip patlattı. Kutlamalar uzun sürdü yeğen. Kapımın önüne çadır kurup birsonra vereceğim müthiş kurgumu bekleyenleri polis zor dağıttı. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum, haberin ola. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden çok gizli bir arama aldım. Kripto bir konuşma yaptığını anlamam uzun sürmedi. "Dayı'm yanımda Vanlı Maho kod adlı seyis yeğenin var." dedikten sonra birden sinirlenip "Ula ver la!" deyip kapattı. Bunu kripto mesajı çözmek FBI ajanları için bile çok zordu. İnzivaya çekilip kafamı dinlemek için yatak odama gidip konforlu yatağıma uzandım. Cemo yeğenin ne anlatmaya çalıştığını bulmak için saatlerce düşündüm. Sonunda çözemeyeceğimi düşünüp pes ettim. Salonumdaki pahalı koltuğuma oturup bülteni elime aldım. Bir de ne göreyim yeğen? Dördüncü ayakta Cemo yeğenin bana kripto mesajla verdiği Vanlımaho bankom koşuyor. Beşinci ayakta da ceketimin cebine sıvıştırdığım peçetelerden birinde adı yazan Glabella bankom vardı. Bu iş tamam, dedim yeğenim. Hemen üstün altılı bilgimle mayın dedektörlerimi devreye sokup müthiş İzmir kurgumu hazırladım. 

Sitedeki yeğenlerimde günlerdir suskunluğumu bozmamı sabırsızlıkla bekliyorlardı. Her gün beni arayıp "Dayı, bugün var mı bir şeyler" diye sorup mahzun mahzun boyunlarını bükerek telefonu kapatıyorlardı. Onlara müthiş altılı kurgumu gönderdiğimde sevinçten havalara uçup konfeti patlattılar. Ben yoksam sayfalarına kimsenin girmeyeceğinin farkındalar. Eğer onlar paralı sitecilerden olsalardı yüzlerine bakmazdım, bu böyle biline. Paralı siteciler vizite ücretini düşürüyor, kampanya yapıyor ama artık kimse onlara inanmıyor yeğen. Aldığım istihbarata göre kendilerine TJK'da koltuk kapmaya, seni oradan söğüşlemeye devam etme kararı almışlar. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. Onlara okyanusta bir damla su vermemem mümkün. Sen de sakın paranı kaptırma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Hasan Kurtuluş'un İzmir altılı ganyan tahminini görmek için tıklayınız.

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM: 

2.4.5.8.7.3.1.9
4.3.1.2.5.8.6.7
4.1.8
7 VANLIMAHO // 2
6 GLABELLA BANKO
2.9.11.6.12

67.2 TL // 134.4 TL