TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

04 Ocak Murat Kaya Lingfield At Yarışı Tahminleri

04 Ocak Murat Kaya Lingfield At Yarışı Tahminleri

 


Bugünkü Lingfield at yarışı tahminlerimde Alternatif bankoya yoğunlaşarak yine ikramiye arayacağım.

ORNATE BU DEFA BİTİREBİLİR

Bu grubun neredeyse hepsi bir önceki koşularında beraberlerdi ve potoya da çok yakın aralarla girdiler. Öyle ki birinciliyle altıncı arasında iki boy vardı. O gün Ornate start verilir verilmez liderliği aldı, hemen yanına gelen Leodis Dream'le son düzlüğe dek kapışıp virajı döndüğünde ondan kurtuldu ama bu defa da geriden gelenlerin atakları başladı. Ornate, yarışın başlarındaki o çekişmeye rağmen son ana kadar dayanıp potoda kaybetti. Bu defa ön tarafta yalnız kalma ihtimali çok yüksek. Bundan dolayı da aynı rakiplerinin arasında çıktığı gibi bitirebilir.

UZAYAN MESAFEDE TOO FRIENDLY 

Too Friendly, 1600 metre mesafeli ilk koşusunda 40/1 gibi oranla çok sürprizde tutuluyordu.  Ama otoriteleri yanıltıp yakın ara bir üçüncülük yapmıştı. O gün düzlüğe gerilerde çıkan safkan, çok etkili bir düzlük sprinti atarak üçüncü oldu. Biraz daha mesafe olsa öndeki rakiplerini yakalayıp geçebilirdi de. Bu defa pedigrisinin işaret ettiği mesafeye çıkıyor olup aynı yarışı yapması hâlinde kazanacaktır.

TÜRKİYE'DE GÜNÜN EN ÖNEMLİ FAVORİSİ ARABESCATO

Arabescato, Türkiye'de elde ettiği AGF oranı ile günün en önemli favorisi. İngiltere'de de favori ama koşu içerisinde diğer atlardan bu kadar net ayrılmıyor. Son koşusundaki performansını tekrarlarsa ben de kazanmasını bekliyorum. Çünkü o gün düzlük üzerinde gerçekten de uçmuştu. Fakat yetiştiremeyip baş farkıyla ikinci oldu. O yarışta Adam Kirby'nin safkana ilk kez biniyor olması da önemli. Usta jokeyin bugün daha yakından tanıdığı bu safkanla aynı mesafede katılacağı mücadelede doğru yerde atağa kalkarak bir önceki koşusunu unutturabilme fırsatı var.

Murat Kaya Lingfield At Yarışı Tahminleri

Şablonumu üçe böldüm. Normal ölçekli ve geniş kuponlarda günün en önemli favorisi Arabescato'yu yıkabiliriz. Ya da ondan vazgeçmem, diyenlerdenseniz çatı kuponumun üzerine bir şablon oluşturabilirsiniz. Şansınız bol olsun. 

KÜÇÜK ALTILI KUPONU


2 ORNATE
2.7.5.8.1
5 TOO FRIENDLY
3 ARABESCATO
2.3.7
10.3.2.9.11.12.8.4

6 TL

NORMAL ALTILI KUPONU

2 ORNATE
2.7.5.8.1
5 TOO FRIENDLY BANKO
3.1.7.5.8.6.9.10
2.3.7
10.3.2.9.11.12.8.4

48 TL

GENİŞ ALTILI KUPON


2.7.1
2.7.5.8.1
5 TOO FRIENDLY BANKO
3.1.7.5.8.6.9.10
2.3.7
10.3.2.9.11.12.8.4

144 TL

İngiltere gazete, dergi, bülten ve sitelerinin LINGFIELD, WOLVERHAMPTON tahminleri ile safkanların İngiltere'de açıklanan ganyanlarını ve jokeylerle antrenörlerin istatistiklerini de sitemizde bulabilirsiniz. Yabancı yarış tahminlerine giderek hepsini tek tek inceleyebilirsiniz. 

Etiketler

1 $type={blogger}:

 1. LINGFIELD da ortalama bir program var.
  1. Ayak: Her atın geliri var (4 de dahildir)
  2. Ayak: Başta 2-NEBUCHADNEZZAR ve 4-PERSUER nispeten cazip isimler.
  3. Ayak: 1-DEFINED tek olabilir. Rakipler 4-5-2-7
  4. Ayak: 7-THUNDERROAD cazip tekimdir.
  5. Ayak: 3- G FOR GABRIAL başta tutuyorum.
  6. Ayak: 2- KELLS, 5-ZARAFSHAN ve 7- SUFI nispeten cazip ve geliri olan atlardır.

  YanıtlaSil