TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

05 Ocak Nalkapon Kocaeli Altılı Tahminleri

05 Ocak Nalkapon Kocaeli Altılı Tahminleri

 


Nalkapon Dayı'nın Kocaeli altılı tahminlerine baktıktan sonra diğer yarış yazarlarımızın görüş ve önerilerine de göz atabilirsiniz. Şansınız bol olsun.

GALOP MAFYASINI ÇÖKERTMEM AN MESELESİ

Dün Dürbün Necdet'ten tap sikrıt bir arama aldım. Ona verdiğim görevi bitirmesi söz konusu. Hatırla yeğen, geçen gün ne oldu? Adana'da Görkem Baba geldiğinde kimlerin cebi şişti. TJK'nın yaptığını hatırla. Yarış koşarken kimlere kupon yaptırıp gaymeleri indirtti. İşte Dayı'n bunun peşine düştü. 

Yaşadın yeğen, yaşadın! Ankara'da, Adana'da, İstanbul'da, Moskova'da, Kaliforniya'da, Vaşinton'da adamları olan bu galop mafyasını çökertmem an meselesi. Dürbün Necdet'in dediğine göre bunların yeraltında örgütlenmiş olması mümkünmüş. Galopları yazarken süper durumdaki fişek gibi atları kendilerine saklıyorlarmış. Sonra da yaptıkları tutmuş ikili, üçlü kuponlarıyla etrafa caka satıyorlarmış. TJK da sesini çıkarmıyormuş. O da bu işin içinde olabilir, haberin ola. 

Sabret yeğenim, az kaldı. Dayı'n bu işi çözecek. İtalya'daki mafya dostlarımdan Şampanya Patlatan Federiko, Domuz Deviren Cilberto, bir de Kart Zampara Don Pito Carlo'ya haber saldım. Koruna biter bitmez ilk uçakla yanıma gelecekler. Sonra da beraberce galop mafyasını çökertmemiz söz konusu olabilir. 

TJK'nın yabancı yarışlardaki büyük sorumsuzluğu! Tombala mı oyantıyor, yabancı yarış mı? 

SELİM YEĞENİM KIRBAÇ KULLANMAYACAK

Ah Selim yeğenim ah! Senin o müthiş at binmelerini özleyen Dayı'na bu yapılır mı? Jokeyliği bırakman beni çok üzdü, haberin ola. Aldığım istihbarata göre artık kırbaç da kullanmayacakmışsın. Bana bak yeğen, işte sırf bu yüzden senin bindiğin Benim Zaferim'i banko veremiyorum. Yoksa Karşıyakalı Cemo yeğenim onu padokta fişek gibi görmüş. Ama bana dedi ki "Dayı'm son metrelerde kırbaç isteyebiliir. Selim yeğenin de, ben vurmam, diye tutturmuş. İşimizin zor olması mümkün. Sen burayı sağlama al." 

ÜNÜME ÜN KATMA PEŞİNDEYİM

Bakıyorum da son zamanlarda müthiş kurgularımın tutması, her gün altılı bulmam, cebimin dolup taşması bazı kesimlerin gözünden kaçmamış. Sayfamın girişleri artmış. Popülerliğim her gün biraz daha yükseliyor. Bugün de müthiş bankom Ünlüoğlu'yla ünüme ün katma peşine düştüğüm, Ayhan yeğenimin sırf onun için Kocaeli'ye geldiğini bildiğim söylentileri doğrudur. Onunla dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın yeğen. En az on boy fark atmasını bekliyorum, yoksa kazanmış saymam, bu böyle biline.  

Haydi yeğen şimdi doğru ganyana gidip cebini şişirmek için kuyruğa gir. Ganyancıya da selamımı söylemeyi unutma ki sana hürmette kusur etmesin. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Foto Finiş ve Hasan Kurtuluş Adana at yarışı tahminlerinde toplam üç banko!

Nalkapon Kocaeli Altılı Tahminleri

Nalkapon Dayı, Kocaeli altılı tahminlerinin üçüncü ayağında çizgi sonrasını yazmayı unutmuştu. Yayınlandıktan hemen sonra fark edilip ekleme yapıldı. 13.41

3.2.1.6.5.4
3.2.6.5.4.1
4 BENİM ZAFERİM // 3.1
2 ÜNLÜOĞLU BANKO
1.4.2
1.6.4.3.2.7

45.36 TL // 136.08 TL

Wolverhampton ve Lingfield yabancı yarışlarına ilişkin İngiltere yarış sitelerinin ve bültenlerinin tahminlerine bakmayı unutmayın!

Etiketler

2 $type={blogger}

  1. bırak palavrayı nalkapon dün honorable tekinden 20 misli altılı gitti..

    YanıtlaSil
  2. nalko rüzgar yine bugün tersten esti..

    YanıtlaSil