Hasan kurtuluş at yarışı tahmini

Kocaeli altılı tahminimde güvendiğim bir bankom, ön planda tuttuğum safkanlar, iyi koşmasını beklediğim sürprizler var. 

ZEKAİ BEY - ÇÖREKÇİ - ÖMERŞAH

Zekaibey, bu koşusuna zımba gibi hazırlanmış.Ona lafımız yok. Ayhan kardeşimin de binmesiyle şansını katlamış. Zaten daha önce koştuğu yarışlarda karşılaştığı rakiplere bakınca da ilk şansı ona vermekte bir sıkıntı görmüyorsunuz. Çörekçi'nin de arası var fakat Acartürk'le, Daloğlu'yla olan kardeşliği görmezden gelinemez. Bu mesafeyi de çok iyi koşacaktır. Bir de benim İstanbul'daki son yarışı çok dikkatimi çeken Ömerşah var. O gün önlerdeki yerini yarış boyunca koruyabildi. İki kötü koşu sonrası birden performans yükselişi dikkat çekiciydi. 

AKDAĞ FIRTINASI

Son zamanlarda hayretler içinde seyrettiğim nadir atlardan biri. Mesela Arkansas Soul'un arkasına girip ikinci oluyor. El Patron'u, Village Hoof'u, Over Clouds'u geçiyor. Sonraki yarışında birbakmışsın Grim'e geçilmiş. Ama yine de potansiyel anlamında bu gruptan üstün bir at. Koşuda biraz tempo bulsun yeter. Bugün de onu bulacak gibi görünüyor. İstanbul'daki son yarışında geçtiği, geçildiği atlar burada koşsa her biri ayrı banko yazılır. Bugünkü gidişatın lehine olduğunu düşünüyorum,  aprantisiyle arasındaki uyumu da göz önünde tutarak kuponuma ilk önce onu yazacağım.

Kazandıran istatistiklerimize mutlaka bakın! - Tıklayınız

LATIKA

Latika'nın bu grubun üstüne olmadığını kim söyleyebilir? Sakarya beşincisi olduktan sonra çok daha iyi yarışlar beklemiştim ama yapamadı. Ancak bunun gibi grupları ne şart altında olursa olsun geçti. En son Kasım ayında İstanbul'da koştuğu yarışta çok sert grupta salise farklarıyla tabelayı kaçırdı. İstanbul iç pistte 1200'ü 1.15 rahatla hazırlandığı bu koşudan kazanarak ayrılmaması için bir sebep yok. 

ÇEVİK GİRL - ANCK SUNAMUM

Çevik Girl'ü, orjinini, potansiyelini Foto Finiş kardeşim uzun uzadıya anlatmış, banko önermiş. Eyvallah. Ama Anck Sunamum'u yazmadan oyun olur mu bilmiyorum. Kısrak babası Masterfcraftsman. Uzuncu. Baba zaten Dr. Fong. Bence ikisini yazmak lazım. Hatta daha geniş kuponlarda Oğlum Melih'in kardeşi olan ilk kez uzuna çıkan 6 Seksen Bir de yazılmalı.  

Foto Finiş'in 2 bankolu Kocaeli tahminleri için tıklayınız. 

ALTILI TAHMİNİM

9.2.6.7
6.3.4.1.7
3.1.2 // 8.7
5 LATIKA BANKO
1.2 // 6
5.9.7.8.11.6.12

58.8 TL // 147 TL

Yabancı Yarış Uzmanı Murat Kaya'dan Lingfield'a 3 banko! - Tıkla gör.