Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün senin için bütün bağlantılarımı devreye sokup paralı sitecilerin bomba bankosunu öğrendim. Haydi yine iyisin. Aldığım istihbarata göre hepsi üçüncü ayaktaki Vedado'yu banko yazacakmış. Bu gizli bilgiyi herkesten saklayıp son bir saat kala sayfalarından vereceklermiş. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım yeğen. 

Yenilenen at yarışı istatistikleri sayfamıza baktınız mı? Sizi bekleyen son derece önemli bilgiler var!

Karşıyakalı Cemo yeğenim bugün bana yaptığı gizli aramada "Dayı'm sana hiç konuşmadan anlatacaklarımı anlamanın mümkün olduğunu biliyorum. Üstün zekanı,radar kulaklarını iyi kullan. Şimdi koridora çıkıyorum." dedi. Sonra da topuklarını vura vura yürümeye başladı. Ona hediye ettiğim sivri burun kundurayı giydiğini anlamam uzun sürmedi. Ama mesajı daha derindi yeğen. Efe gibi yürüyüp topuklarını yere vurmasından verdiği kripto mesajı hemen çözdüm. Bana Topuklu Efem'i banko veriyordu. 

Anladım Cemo Yeğen, deyip kapattıktan sonra üstün altılı bilgimle müthiş Kocaeli kurgumu yazmaya başladım. Öyle hızlı yazıyordum ki yeğen 23 saniye sonra hepsi hazırdı. Durumu fark eden Cilberto, "Nalko, bugüncebimizin şişeceğini anlamış olmam mümkün. Ben hemen ganyana gideyim." dedikten sonra koşmaya başladı. Federiko da elindekişampanya kadehini bana uzatıp "Nalko, bugünkümüthiş altılı ganyan tahminini yeğenlerinle paylaşmazsan cebimizi şişirip birkaç fıçı şampanya almamız söz konusu olabilir." dedi. Ona hiçbir şey söylemedim yeğen, bakışlarımı gördükten sonra geri geri ilerledi. 

Dün akşam taş konken krizim geldi. Hemen oynamam lazımdı. Cilberto'yla Federiko'nun yanına dördüncüyü koymam mümkün olmuyordu. O sırada Büllük Adnan arayıp benden tüyo istedi. Aradığım fırsatı bulmuştum ama Büllük'ü ultra lüks evime sokarsam korunayı getirebilirdi. Cilberto'dan battal boy çöp poşetiyle sitreç filim istedim. Büllük Adnan,kapıya geldiğinde ona fırlatıp üstüne giymesini, sonra da kendini streçlemesini emrettim. Dediklerimi yaptı. Bir tek gözleriyle dudakları açıktaydı. Gözüne deniz gözlüğünü, ağzına da maskeyi geçirdim yeğen. Ondan sonra da üçünü sabaha kadar söğüşledim. Her ne kadar taş konkensiz duramıyor olsam da korunanın peşimde olduğu, kendimi korumak için bütün önlemleri aldığım söylentileri doğrudur.

Haydi bakalım yeğen, şimdi doğru ganyana gidip müthiş altılı kurgumla cebini şişir.Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Wolverhampton'da oranı çok ciddi anlamda düşen atlar var! Altılı ganyan tahminimize henüz bakmadıysanız tıklayınız.

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM:

3.8.4.6.2.1
11.12.6.7.4.8
2 VEDADO BANKO
4 TOPUKLU EFEM // 2.3.5
1.5.3
2.3.5.1.7

37.8 TL // 151.2 TL

Foto Finiş'in geniş yorumlu Kocaeli altılı ganyan tahminleri için tıklayınız.