13 Ocak Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri
KARA KAMÇI, GİZLİ EKÜRİ, SERKAN YAŞAR, SEZER, SİNAN SERTAÇ, YABANCI YARIŞ OTORİTESİ TAHMİNLERİ ŞİMDİ ÜCRETSİZ SİTENİZ YARIŞAN AT'TA: KARA KAMÇI KİMDİR? 


Tahminlerini 2016 yılında yarışseverlerle ücretsiz olarak buluşturan ve aradan geçen yıllara rağmen çizgisini hiç bozmadan yoluna devam eden Kara Kamçı, sürpriz atlarla örülü cazip kurgularıyla birçok kez büyük ikramiyeye ulaşmış ve takipçilerine de kazandırmıştır. 

Kara Kamçı'nın 17 Mayıs 2016 tarihinde yakaladığı, sadece 6 kişinin doğru bildiği ve kazançlı kuponlara 207.599 TL ikramiye dağıtılan Ankara yarış programında oynamış olduğu kuponu: 


O gün sitede 162 TL'lik bir şablon öneren ve bankosu kazanmasına rağmen kurgusu beşinci ayakta yatan Kara Kamçı, o tarihten yalnızca birkaç hafta önce, 28 Nisan 2016'da -o dönem tahmin verdiği sitede- paylaştığı 135 TL'lik kurguyla takipçilerine 32.950 TL ikramiye kazandırmıştı. 


O tarihlerden önce ve sonra birçok defa 10 bin TL ve üzeri ikramiyelerde başarı sağlayan başarılı yazar Kara Kamçı, daha uzun yıllar otoriteler arasındaki yerini koruyacağa benziyor. Kendi sitesinde at yarışı tahminleri ve analizlerine devam eden yazarın beraberinde Yiğit Can, Sezer gibi başarılı yorumcular da günlük yorumlarını yapıyorlar. Aynı zamanda at yarışlarına dair birçok içerik de Yarışan At'ın gündelik paylaşımları arasında yer alıyor.

Başta da belirttiğimiz üzere, Kara Kamçı at yarışı tahminlerine yukarıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

11 Yorumlar

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Oğuzboylu bu gün geçilmez tek rakibi müslüm çelik

  YanıtlaSil
 3. bilden .han... tek olur gecillmez

  YanıtlaSil
 4. Nalkapon dayı. Sen bidaha tahmin verme bu kaç oldu 7,8 at yazdırıyorsun yatıyorsun gelen atta plase

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Helal olsun 17 kasımda Bursa kurgusunda aynı rezillik

   Sil
 5. At Atı geçer... Hislerinizle oyun kurun tecrübeden çok şans faktördür. Kimseyi suclayamayiz bu konuda

  YanıtlaSil
 6. tesekurler gardas bı 5 aldık senın sayende sa ol

  YanıtlaSil
 7. Tahmin veren arkadaşlar emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
 8. (( ANKARA )) DOMBRA // 600 Sonra liderliği alıp beyaz bayrak Ayna yarışı Finişi Geçmesini bekliyorum Güne Dair Bankomdur

  YanıtlaSil
 9. 17 Kasım 2021 (( ANKARA )) DOMBRA // 600 Sonra liderliği alıp beyaz bayrak Ayna yarışı Finişi Geçmesini bekliyorum Güne Dair Bankomdur

  YanıtlaSil
 10. 15 Kasım 2021
  &&& YEŞİL BURSA &&&
  4 Ayak ;; 600/ 37 ,, 800,,,50 ,,1000,,,1,02, bu yarış hazırlıkları Dikkat Çekiçi olup Mehmet Kaya Israrla bu yarış terci Edişi Suprize Yeşil Işık Yakmıstir bu yarışa İmza atmasını Bekliyorum WONDER GİRLL
  &&& BAMKOMDUR &&&

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski