Yıllardır yapmış olduğu ücretsiz paylaşımlarla yarışseverin gönlünde taht kuran Kara Kamçı at yarışı tahminlerini artık, yeni sitesi www.yarisanat.com'da paylaşmakta. Ayrıca siteyi ziyaret ederek bülten, dergi ve yazar tahminlerine de günlük olarak göz atabilirsiniz. ŞİMDİ YAYINDA!


KARA KAMÇI KİMDİR? 


Tahminlerini 2016 yılında yarışseverlerle ücretsiz olarak buluşturan ve aradan geçen yıllara rağmen çizgisini hiç bozmadan yoluna devam eden Kara Kamçı, sürpriz atlarla örülü cazip kurgularıyla birçok kez büyük ikramiyeye ulaşmış ve takipçilerine de kazandırmıştır. 

Kara Kamçı'nın 17 Mayıs 2016 tarihinde yakaladığı, sadece 6 kişinin doğru bildiği ve kazançlı kuponlara 207.599 TL ikramiye dağıtılan Ankara yarış programında oynamış olduğu kuponu: 


O gün sitede 162 TL'lik bir şablon öneren ve bankosu kazanmasına rağmen kurgusu beşinci ayakta yatan Kara Kamçı, o tarihten yalnızca birkaç hafta önce, 28 Nisan 2016'da -o dönem tahmin verdiği sitede- paylaştığı 135 TL'lik kurguyla takipçilerine 32.950 TL ikramiye kazandırmıştı. 


O tarihlerden önce ve sonra birçok defa 10 bin TL ve üzeri ikramiyelerde başarı sağlayan başarılı yazar Kara Kamçı, daha uzun yıllar otoriteler arasındaki yerini koruyacağa benziyor. Kendi sitesinde at yarışı tahminleri ve analizlerine devam eden yazarın beraberinde Yiğit Can, Sezer gibi başarılı yorumcular da günlük yorumlarını yapıyorlar. Aynı zamanda at yarışlarına dair birçok içerik de Yarışan At'ın gündelik paylaşımları arasında yer alıyor.

Başta da belirttiğimiz üzere, Kara Kamçı at yarışı tahminlerine yukarıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.