Serkan Yaşar altılı tahmini

İzmir altılı ganyan tahminimde bugün sizler için biri cazip, iki bankom var.

KARATAŞ'LI UTKUNUN OĞLU VE UZUNA ÇIKAN MAGIC ROCK

Son kazandığı koşuda rakiplerini ezen Utkunun Oğlu, bugün Halis Karataş'ın kantarması altında yine etkili bir performans sergileyecektir. Benim burada asıl değinmek istediğim safkan, Magic Rock olacak. Annesi Nursabah, tam bir uzun mesafe atıydı. El Corredor taylarının da 1800 ve de üzeri mesafelerde 18 birinciliği var. Bugün ilk defa bu mesafeye çıkacak olan kısrağın ihmale gelmeyeceğine inanıyorum. 

İzmir at yarışı galoplarına bakmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayın. 

ÖKEHAN, ORJİNİNİ KOŞUYOR

Daha evvelinde sizlere annesinin Toruk Macto, Direhorse gibi kaliteli atlarla anadan kardeş olduğunu yazmıştım. Ana hattından uzunda daha iyi koşmasını beklesem de kısa mesafede de çok başarılı yarışlar yapmaya başladı. Bugünkü gidişata baktığımızda önde Aksakallı'nın kaçacağını, onun peşinde de Emperor Sion'un sürükleneceğini söyleyebiliriz. Koşu ne çok yavaş ne de çok hızlı koşulacağa benziyor. Son katıldığı koşuda da benzer koşullarda mücadele edip üçüncülükte takip ederek düzlükte noktayı koymuştu. Bugün rakiplerinin sertleştiğinin farkındayım ancak Ökehan'ın taşıdığı potansiyelin de çok yüksek olduğuna inanıyorum. Hazırlıklarını da beğendiğim safkanı banko yazacağım. 

Düşündüğüm yarışı yapamaması durumunda daha uzun mesafelerde kollamanızı tavsiye ediyorum. Banko tercihini başka ayakta kullanacak olanlar Mehmet Kaya ile bir kez daha piste çıkacak olan 2 Emperor Sion'u değerlendirebilirler.

Kazandıran koşu istatistiklerimizi kaçırmayın! - Tıklayınız.

GİDİŞAT KARDEŞCAN'IN LEHİNE

Bugünkü mücadelede Bestekar'a ilave olarak Bildenhan ve de Kardeşcan'ın ekürisi Bombacan koşuyor. Yani ön tarafta ne olursa olsun iyi bir tempo izleyeceğiz. İki koşu önce Bestekar, istediği tempoyu vererek bitirmiş ama sonraki koşusunda Kızılhan, Demirpençe gibi atların baskısını görünce direnememişti. Kısacası bugünkü yarış da tamamen Kardeşcan'a koşacak. Son dönemde yakaladığı iyi formuyla sonlarda önlere doldurup hanesine bir birincilik daha yazdırmasını bekliyorum. 

Yorumlu İngiltere Lingfield altılı ganyan tahminimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

İZMİR 1. ALTILI KURGUM

3.8.4 // 2.10.5
2.6 // 4
5 ÖKEHAN BANKO
10.6.3.1.2.5
3.1.4.2.11.9
2.4.6

45.36 TL // 136.08 TL

İZMİR 2. ALTILI KURGUM

10.6.3.1.2.5
3.1.4.2.11.9
2.4.6
7 KARDEŞCAN BANKO
3.1 // 2.5.6
9.6 // 5.4

30.24 TL // 151.2 TL   

Nalkapon Dayı'dan İzmir'e 4 banko! - Tıklayınız.