Hasan kurtuluş at yarışı tahmini

Bugünkü İstanbul altılısı iki bankoyla bulunursa bulunur cinsten. Epey uğraştım, üstünde çalıştım. Sonunda da bu sonuca vardım.

QUEEN OF DARKNESS

İlk iki koşusunu kazanarak hızlı bir başlangıç yaptı. Sonrasında geriye gitmeye başladı. Geri çektiler ama idmanlarını aksatmadılar. Mogaavo'yla yaptığı çalışmada da son derece sağlıklı görünüyordu. Zayıf grupta 60 kg'a Gökhan Kocakaya kardeşimin de deklare olduğunu görünce bana da banko yazmak kaldı.

ERTEGİ

İdmanlarında çok sağlıklı görünen bir safkan daha. Her yarışında ha geldi ha gelecek diye bekledik durduk. Her zaman bizi üzdü. Bugün durum biraz daha farklı çünkü mesafenin uzamasının işine çok yarayacağını düşünüyorum. Halis kardeşim de bu ara atları hazır olmadan koşmuyor, verimini de alıyor. Bugünkü rakipleri de tanıdığı, geçtiği ve geçildiği isimler. Halis farkıyla maidenden çıkacaktır. 

GRASHOF

Halis kardeşim burada kazanacak durumdaki istediği ata binerdi. Rampage'e her zaman biniyor. Magnum Opus, deseniz o ekürinin atlarına her zaman biniyor. O, Grashof'u tercih etmiş. Bunda bir hikmet vardır diyelim, kuponlardan eksik etmeyelim. 

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1 QUEEN OF DARKNESS BANKO
3.6.7.5.4.1.2.9.10.11
7 ERTEGİ BANKO
3.4 // 6.7
8.9.2.6.3.7
9.6.5.12.11.7.13.2.4.1

84 TL