Hasan kurtuluş at yarışı tahmini

İzmir altılı tahminimde ilk ayaktan riske girip diğer koşularda arayış içinde olacağım. Bankoyu getirir, birkaç da sürpriz koparırsak yüzümüz güler. Şans sizinle olsun. 

KING OF ISTANBUL

Açıkçası son üçüncülüğünü pek önemsemiyorum. O mesafede bu at olmazdı. Bir de çıktığı gibi bitirmeye çalıştılar. Bugün daha ideal mesafesine Muhammed Mir Bilgin kardeşimle rakiplerine göre kilo avantajıyla çıkıyor. İnanıyorum ki bugün, bu kaliteli safkanı daha önce potoya atamayanlara dersini verecek. Geleceği parlak olan bu apranti kardeşimize de bindiği safkanın potansiyeline de inanıyorum. Artık zamanı geldi. 

CAPE TOWN - STAR SCREAM

CAPE TOWN'ı kaç yarıştır izliyorum, geride bile bitirse yarışın sonlarında freni boşanmış kamyon gidiyor. Bir sonraki yarışını alır, diyorum ama alamıyor. Bu defa mesafe uzadı, bir şansı daha hak etti. Kocaeli'de 1900'deki üçüncülüğünü de  beğenmiştim. Muhammed Mir Bilgin kardeşimle şanssızlığını kırabileceği bir grup da bulmuş. STAR SCREAM'in uzunda iyi koştuğunu, Fatih Rüstem Bebek kardeşimin de ona ne kadar iyi bindiğini biliyoruz. Adana'daki 1000'i 1.04 çalışmasıyla burada şans bulabileceğini gösteriyor. 

Foto Finiş'in İzmir tahminleri yayınlandı! Hemen tıklayın!

ALTILI TAHMİNİM:

3 KING OF ISTANBUL BANKO
3.4.7
1.5.4 // 6.10
4.3.1.2 // 5.8
1.2.4
11.6.10.1.3.12.8.7

60.48 TL // 151.2 TL 

Biz istedik oldu, TJK pes etti! Ne dediysek onlar olmaya başladı. - Haberimizi okumak için tıklayınız.