TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

GİZLİ EKÜRİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

GİZLİ EKÜRİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

Dün Adana'da Avatar - Özkara, Elabars - Asil Rüzgar, Tamid - Hakk Hanı ve Oğlum Berat - Hot Chocolate ikililerini çok kolay önermemize rağmen diğer iki ayakta tekimiz konumundaki Great Respect'in ve beşin ayakta beş at arasında yer verdiğimiz Yalnızkartal'ın ikincilikte kalmasıyla dörtte kaldık. İnandığımız ve şablonumuzda yer verdiğimiz bu safkanları foto finişe en önde atabilseydik güzel bir ikramiye kaçınılmazdı. Çok uzun zamandır sitede düzenli tahminlerime yer veremediğimden ötürü tabiri caizse biraz hamlamışım ama bunu da üzerimizden yavaş yavaş atıyoruz. Umarım tavsiye ettiğim ve kazanan cazip safkanların sizlere faydası oluyordur. 

Son startında sizlere favori olarak önerdiğim Harputlunun Oğlu, Toprakhan, Raziye Ana yanında favori olarak önerdiğim ve her an ters bir yarış beklediğimi belirttiğim 5 LADY ALEN artık eksiklerini gidermiş durumda ve grubunu da buldu. Daha evvel Flying Bird, My Billionarie, Veliaht gibi safkanları gerisinde bırakan kısrak bu grubu geçebilecek güç ve potansiyele sahip bir isim. Dilbağı takısının da çıkarılmış olmasıyla bugün kazanmaya yakın gördüğüm kısrağı favori olarak öneriyorum. Bugün yine beni yanıltır ve eksik koşarsa henüz maiden olmasına rağmen Ankara ve İstanbul'daki tatminkar yarışlarını tekrarlaması halinde 1 MİRANUR'un denk kısraklar arasında birincilikle tanışabileceğine inanıyorum. 

Son startında Işkınat'ı geçebilecek kadar iyi durumda olmasına karşın 152 bin şartı olan bu yarışa katılmak için ikincilikle yetinip 147 bin TL kazanca ulaşan YURTTAY'ın o günkü genel görüntüsü çok iyiydi. Ben hedef yaptığını düşündüğüm bu koşuda Yücelir ve Arzak'ın girişeceği liderlik mücadelesinden en iyi şekilde istifade ederek sezonu kazanarak kapatacağına inanıyor ve banko olarak öneriyorum. 

Günün beşinci ayağında uzun zamandır etkisiz yarışlar yapsa da öne çıkıp tempo verebileceği bir grubu üstelik 50 kg ile bulan 4 ATOM ADAM, arası olmasına karşın düzenli idmanlarla buraya hazırlanan ve daha önce daha sert grupları gerisinde bırakmış bir at olan 1 İRFAN, koşunun yavaş gitmesi lehine olacak olan 5 OSMAN DEDE ve üst üste yarışlar yapmasına rağmen 2 KRALIN ADAMI ön planda değerlendireceğim isimler.

Günün son ayağında ise süratli yapısı ve seri stili ile 5 BALBURCU'nun beyaz bayrak ayna denemesinde başarıl olması ihtimali çok yüksek ancak ben burada maidenden Şartlı 4 koşu ile çıkan 9 TOKUŞUN KIZI nın da ayrımsız olarak kuponlardaki yerini alması taraftarıyım.

Hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


Etiketler

Yorum Gönder