Foto Finiş Altılı Tahmini

İDİLKIZ: İstanbul'da çim pistte ve sentetikte başarılı yarışlar yaptı. Grup 3 koşuda ikinci olup kısa vadeli yarış kazandı. Son koşusunda ise tecrübeli ve yaşça büyük rakiplerinin yanında hiç sırıtmadan dördüncülük elde etti. Kaba kumda namağlup olan kısrağın İstanbul iç pistindeki 800'ü 54 rahat dereceli işiyle çok iyi durumda olduğu da görülüyor. Sevdiği pistte, dişine göre rakipler arasında kazanmasını bekliyor ve banko öneriyorum. 

ŞİNTAY: İstanbul'daki son startında 61,5 kg ile piste çıkmış ve Banamüsaade'ye çok az farkla geçilmişti. Kısa mesafede çok etkili yarışlar yapabilen Şintay, bu koşuya yedekten girdi. Zaten bu yüzden de 58 kg sıkleti olmasına rağmen 17 numarayı taşıyor. O koşusundaki görüntüsünü buraya taşıyabilirse uyumlu aprantisiyle sonuca gidebilir. 

İstatistiklerimiz kazandırmaya katlayarak devam ediyor! Bugünkü istatistiklerimizi kaçırmamak için buraya tıklamanız yeterli. 

ALBAYIR: 1800 metre kum pistte Balkanağası ikinciliğiyle ani bir foprm sıçraması yaparak dikkatleri üzerine çeken tay; Sibiryalı, Bilgininoğlu, Uçanbilgin, Aslanseda, İlkayhan gibi başarılı safkanlarla anneden kardeş olmasıyla da ilgiuyandırıyor. O koşusunun ardından idman pistinde de kendini geliştirerek 400 metreyi 25 rahat yapan Albayır'dan bugün de başarılı bir yarış gelecektir. 

ZİLLON SUN: İstanbul'daTron'a ikinciliği burun farkıyla kaptırdı, Chaotic arkası ikinci oldu. Son üç koşusunun her biri diğerinden daha iyi. Daha önce Bursa kumunda başarılı olamayan safkanın o dönemde henüzkendini bulmamış olmasının da etkisi vardı. Şimdi çok daha iyi bir form seviyesine ulaştıktan sonra Burs'ya dönüyor. Orjin bakımından da bu pisti iyi koşacağına inandıran safkandan bugün iyi bir performans izleyeceğiz. 

BU ATLARA DİKKAT! 

NİLGÜN SULTAN: İstanbul'da sert gruplarda yakın ara yarışlar kaybettikten sonra Bursa'ya geri döndü. Bu koşularına baktığımızda kazanan safkanlarla arasında 20-30 salise fark olduğunu görüyoruz. Orada Tolga Yıldız ile piste çıkan kısrak, bugün ise daha önce iki birinciliğinde de beraber olduğu Murat Gündüzeli'nin kontrolünde olacak. Bu ay içinde yedi kez piste çıkmış olması da ne denli sağlıklı olduğunu gösteriyor. İyi durumunu sahaya yansıtıp grubun uygunluğu ile foto finiş çizgisini önde geçmeye yakın buluyorum.

Yabancı yarış uzmanı Murat Kaya'nın her ayağını tek tek analiz ettiği 3 BANKOLU WOLVERHAMPTON tahminlerini ve yorumlarını okumak için buraya tıklayınız. 

Foto Finiş Bursa Altılı Tahmini:

4 İDİLKIZ BANKO
17.12.7.14.1.15
1.2.4.10
7.6.5.2
2.1.3.5.9.7
1 NİLGÜN SULTAN // 12.13.4

40.32 TL // 161.28 TL.

NALKAPON DAYI'DAN İKİ BANKOLU BURSA İÇİN TIKLAYINIZ.