TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

06 Ocak Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

06 Ocak Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

 


Dünkü Adana at yarışı tahminlerimde bazı ayaklarda düşündüğüm gibi gitmedi. Fakat ben değişen yarışın değişmemesi gerektiğini düşünüyorum. Potoya giren üç at da bizde vardı. O yüzden sıkıntı yoktu. Ama şu da var: Yarışın içinde iki ayrı yerde, farklı atlar birbirine faul yaptı. Düzlüğe gelinirken Çelikkalkan'a yapılan faul neden es geçildi? Bazen bu komiserlerin işine akıl sır ermiyor, doğrusu. Biz bugüne dönelim, Bursa'yı yorumlayalım. 

TEMSİL'İN KARDEŞİ PATLAMA YAPABİLİR

My Baby Blue... Orjinini ilk gördüğümde çok heyecanlanmıştım. Gazi'yi son anda kaçıran Temsil'in hem anneden hem de babadan kardeşi. Kura Ekürisi elden çıkardı. Arızası vardı. Yeni sahipleri aldılar, baktılar, iyileştirdiler, şimdi de koşacaklar. İşleri fena değil. İyi bir geri dönüş yapabilir. Gündüzeli kardeşim sever böyle atları.

Tabii burada son yarışlarında kıpırdanan Tsubasa'yla Güler Geçer'i ihmal edemeyiz. Tecrüeli Elazığ Prensesi'ni yok sayamayız. İlk yarışında iyi yerde bitirip, güzel derece çıkaran Fuu'yu atlayamayız. 

Serkan Yaşar'dan her ayağı yorumlu, iki cazip bankolu İstanbul!

DENİZLİ UZUNDA AFFETMEZ

Son koşusunda son virajı düşünün. Grubun en gerisinde, öndeki atın 10 ya da 15 boy gerisindeydi. Düzlükte dışarıya açılıp saldırdı, geldi ikinciliği kurtardı. Mesafe, 1400 metreydi. O gün bana dedi ki "Ben düzeldim, Hasan." Eyvallah. Bu atın uzuncu olduğunu bilmeyen yoktur. Tam bir uzun mesafe atı. Bugün de mesafesine çıkmış durumda. Alican İnci kardeşim layıkıyla at binip birincilikleri inci gibi diziyor. Bu yılın aprantisi, Alican İnci olacaktır, bundan hiç şüphem yok. Bugün de artık tanıdığı Denizli'ye hakkıyla binip potoya atar.

Murat Kaya, Kempton'ı sizin için yorumladı. Hem de iki bankosu var!

ÖZGÜR FATİH'İN ZAMANI GELDİ

İstanbul'da aprantisinin tecrübesizliği, iyi yer seçememesine, doğru zamanda, doğru yerden yürüyememesine sebep oldu. Viraja neredeyse en geride girdi. Düzlükte önü açıkken tam anlamıyla hızlanamadı. Sonra da dışından iki rakibi birbirini sürüklerken o içe içe meyledip orada bir başına kaldı. Potoyu geçerken de ikinci olan Gubaz'dan daha nefesliydi. Diyeceğim o ki bugün Nurettin kardeşim binmiş. Son idmanını da kendisi yapmış, 27-41 derece çıkartmış. Beş yarışlık hasretine son verip birincilikle kucaklaşır. 

Happy Valley, yarışlarında öyle geniş yorumlarımız var ki oku oku bitmez!

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

1.5.2.3.4 // 8.7.6
2.4.1.3.5.9.6.12
6.5.8.4.3
6.3.7.1 // 2.5
1 DENİZLİ BANKO
6 ÖZGÜRFATİH BANKO

56 TL // 134.4 TL

Mehmet Kaya'nın tam ayna önünde atın üstünden atlayıp kaybettiği, yarışçılık tarihinin en unutulmaz yarışı. 

Etiketler

1 $type={blogger}:

  1. Değişen yarış için yaptığınız yorum çok yanlış ve sakıncalı buluyorum
    Dönemeci dönüp içerden çok rahat gelen Akyakayı görünce Ahmet Çelik bilerek onu kapattı..Asıl sorgulamanız gereken bu düzeyde jokeylerinbunu niye yaptığı

    YanıtlaSil