TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

18 Ocak Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahmini

18 Ocak Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahmini

Bugünkü Bursa altılı tahminimde son ayakta çok güvendiğim bir bankom var. İlk ayakta da sürpriz atım bulunuyor. Bakalım bugün talih bizden yana olacak mı? Şans sizinle olsun. 
TAKDİRKAR GÖZDEN KAÇMASIN

Bursa ilk ayakta dengesiz grubu bir araya toplamışlar. Önce formda olan, son dönemde yarış kazanan Badinhan'ı, Hanım Sultan'ı, Çokyakın'ı kenara alalım. Ama Takdirkar'ı da gözden kaçırmayalım. Daha beşinci yarışında %0 AGF'yle girdiği yarışta Harikulade, Moryağmur, Hanımsultan, Altınzele'nin dibinde beşinci oldu. Boş kiloyla kazanabilir. Cazip bir başlangıç yaptırabilir. İzmir'den gelen Şanslı Kafkas'ı da ihmal etmeyelim. Çünkü hazırlıklarını beğendim.

MAİDENDE ÜÇ AT YETER

Peşinden koşa koşa nefessiz kaldığımız Alserdil'e Gökhan Kocakaya kardeşimin bnmesi "Acaba bugün mü?" dedirtti. O orjinle çok daha fazlasını yapabilmeli. İlk yarışında, kesinlikle yazın, dediğim Balkanağası, o gün kazanamadı ama yüzümü de kara çıkartmadı. Mahsun'un ondan inip Çakmaktaşı'na binmesi de gözümden kaçmadı. 

EGEBERK'LE SURŞAHİNİ ÖN PLANDA

Gruptaki atlara şöyle bir göz gezdirince en formda iki atın Egeberk'le Surşahini olduğunu görmemek imkansız. Surşahini iki yarıştır iyi koşuyor. Grup yarışlardan sonra bu rakipler Egeberk'e nefes aldıracak. Tabii burada, çok sık koşturulsa da acayip yarışlar yapan Mehtar'la patladı patlayacak bir at olan Çağıran'ı göz ardı etmemek lazım. 

BENNATO BENDE RAKİPSİZ

Açık yarış atı Bennato şartlı 2 koşuyor. Çiftlikten Bursa'ya gelmiş, burada birkaç idmanla nefeslenmiş. Mesafesi tam, rakipler tamam. Bende rakipsiz koşar,  yanına at yazmam, yazana karışmam, yazarsam kendime yakıştırmam. Hele ki Gökhan Kocakaya kardeşim de binmiş ki değil bir, iki yıl koşmasa hiç düşünmeden banko yazarım. 

ALTILI GANYAN KURGUM

10.4.3.5.7
2.3.4 
4.8.7.5 // 1.2
4.9 // 6.2
4.5.3.2.1 // 6
5 BENNATO BANKO

42 TL // 151.2 TL 

Buraya tıklayarak geniş yorumlu Wolverhampton altılı tahminimize bakmayı unutmayın!

Etiketler

Yorum Gönder