Hasan Kurtuluş

    

Bugünkü Bursa altılı ganyan tahminimde maidenlerde bankoya yöneldim. Diğer koşuların sürprize açık olduğu görüşündeyim. Şans sizinle olsun.

FLASH KNIGHT'A DİKKAT! 

Grashof'un anneden kardeşi 10 Flash Knight toparlandı. Bursa'daki son yarışında 1400'de fena sayılmayacak grupta beşinci oldu. Bu defa uzuna çıktı ama bu at tam bir uzuncu. Kilosu uygun, üstünde de Halil Kaplan kardeşim var. Bu gruptan sürpriz çıkma ihtimali de çok yüksek. 

Tabii burada kalite orjine sahip iki at daha var. Hot Chocolate'nin hem anneden hem de babadan kardeşi olan 8 Paths Of Victory, yarış gördü, nefes açtı. Bir de Demirtütün'ün, Glen'in, Bay Dragon'un anneden kardeşi olan 11 Barbaroslu var.  Dayı'nın da dediği gibi: Her an her şey olabilir. 

AYNI YARIŞI YAPARSA BALKAN AĞASI

İlk koşusunda bir ileri, bir geri yaptı. Düzlükte ikinciliği koparttı. Orjin bakımından uzuna da, kısaya da gidecek bir at. O gün 1200'de 1.25'i pek de zorlanmadan yaptı. O derecesiyle buradakilerden biraz daha iyi olduğunu gösterdi. Eğer aynı yarışı yaparsa kazanacağına şüphe yok. 

Olur da eksik koşarsa benim de düşüncem Foto Finiş kardeşimle aynı. Burada uzunda iyi koşacak atlar belli. 6 Şanarhan, 8 Zeynepcik. 

KIRYELELİ UZUNA ÇIKTI

Baba Hisarbey, anne Vildan. Surşahini'nin anneden kardeşi. Uzuncu. Kıryeleli'nin özellikleri bunlar. Bugün bir de kendisi kadar formda olan ekürisi Gaffarbey'in desteği de arkasında olacak. İlk iki koşusu çimdeydi, ara verdi, geri döndü. Kumda üç yarış koştu. Son iki yarışında da ikinci oldu. Ama ne ikinci olmak. Viraj dönülürken sondan birinci sıradaydı. En öndeki atla da arasında en az 20-30 metre vardı. Murat Gündüzeli kardeşim atını hiç sıkmadı, hatta elini bile kıpırdatmadı. Kıryeleli kendi kendine koşup ikinci oldu. Düzlükte galop edasında ilerliyordu. Buna rağmen fark kapatıp rakiplerini atlamasını bildi. Şimdi mesafe uzadı, durumu da bir önceki yarışından çok daha iyi. Maidenden çıkarken rakiplerine el sallar. 

İngiltere Chelmsford ve Kempton için hazırladığımız yorumlu altılı ganyan tahminlerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

ALTILI GANYAN KURGUM

10.5.6.2.8.11
2 BALKAN AĞASI // 6.8
4.1.6.5
1.5.3.4
8 KIR YELELİ BANKO
1.5.3.2.6.4.8

47.04 TL // 141.12 TL 

Foto Finiş'in cazip bankolu Bursa altılı ganyan tahminine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.