BENİM ADIM NALKAPON, BEN BU OYUNU BOZARIM

Gördün mü yeğen, TJK Reisi ne yaptı? Üstün altılı bilgimi kullanıp saatlerce kafa patlattığım müthiş Bursa kurgumun tutacağını anlar anlamaz koşuları iptal etti. Aldığım istihbarata göre sabah uyandığında acil kodlu bir gizli arama almış. Arayan yardakçılarından biriymiş. "Reis gördün mü Nalkapon, Bursa kurgusu yayınlamış. Hepsini inceledim, yakalamaması mümkün değil. Bugün cebimizi boşaltması an meselesi. Hemen bir çare bulmazsak don mintan kalmamız söz konusu." demiş. O da yatağından fırladığı gibi fedailerine talimat vermiş. Aslında tertemiz olan pisti 350 kişi karla doldurmuş. İş bittiğinde haber vermişler. O da rahat bir nefes alıp geri uyumuş. 

İstihbaratı alır almaz Veli'deki seyis yeğenlerimden Süpürgeci Sülo'yu aradım. Durumu sordum. "Dayı'm burada kar yok ama Bolu'dan 55 kamyon kar getirdiler. Pistin kenarında bekliyor. Anladığım kadarıyla eğer sen müthiş İstanbul kurgunu verirsen karları döküp koşuları iptal edecekler. Sen sen ol son bir bir buçuk saat kala ver. O zaman çaresiz kalmaları mümkün olabilir." dedi. Yeğen riski göze alamazdım. Üstün altılı bilgimi, mayın dedektörlerimi boşuna çalıştırıp gücünü azaltamazdım. Eski dostlarımdan Kokpit Recep'i aradım. Ondan uçağını istedim. Tuzcu Bekir'den de üç ton tuz aldım. Planım basitti. Veli'nin üstünden geçerken tuzu piste döküp işlerini bitirecektim. 

Atatürk Havalimanı'nda beni bekleyen Boying 747 uçağa bindim. Kokpit Recep, pilot bulamamıştı. Tanıdığı bir pilotu arayıp bana verdi.Ondan nasıl uçuracağımı öğrenmem iki dakika sürdü. Üstün zekam karşısında şoka girmişti. Daha telefonu kapatmadan ben havalanmıştım. İstanbul semalarında iki tur attıktan sonra alçak uçuşa geçtim yeğenim. Marmara Denizi üstünden Veli'ye doğru yöneldiğimde TJK Reisi'ni korku sardı. Eline dürbünü alıp balkona çıktı. Uzağı çok iyi gören gözlerimle onu tespit edebiliyordum. 

Geniş yorumlu Gulfstream at yarışı tahminimize buraya tıklayarak bakabilirsiniz. 

Veli'ye vardığımda bagajın kapağını açıp tuzu dökmeye başladım. TJK Reisi'nin tansiyonu düşmüştü. İşim bittiğinde uçağı süper sonik hıza getirdim. Bir anda bomba sesine benzer gürültü çıktı. TJK Reisi, düşüp bayıldı. Son sözlerinin "Yaktın beni Nalkapon" olduğunu öğrendiğim söylentileri doğrudur.

Görüyorsun yeğen,sen müthiş kurgularımdan mahrum kalma diye nelerle uğraşıyorum. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım, bu böyle biline. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Foto Finiş'in her ayakta önerdiği her atı yorumladığı İstanbul at yarışı tahminlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

6.4.1.5.2.9
7 RUNNER OF DARKNESS KOŞMAZ
5.6.1.3.4
2.6.7.3.8.5
7 ONTARIO // 1
5.6.3.10.7.11

75.6 TL // 151.2 TL

Hasan Kurtuluş'tan son dakika İstanbul!-Tıklayınız