Nalkapon Dayı'nın yorumlarını okuduktan sonra sitemizde yer alan diğer yazarların İstanbul at yarışı tahminlerine de bakabilirsiniz. 

SÜLO YEĞENİN İÇİ İÇİNE SIĞMIYOR

Sabah, son teknoloji süper zeka telefonuma gelen gizli aramayla uyandım. Arayan, Sülo yeğenimdi. İçi içine sığmıyordu. Heyecandan ölecekti. "Dayı'm müjdemi isterim. Hayallerimiz gerçek oluyor. Bugün cebimizi şişiriyoruz. Sen Las Vegas'ta taş konken oynamaya, ben de yavuklumla Bodrum'da caka satmaya gidiyorum." dedi.

Dediğine göre ilk ayakta Faranelli'nin resital yapması an meselesiymiş. Gökhan Kocakay yeğenim gece bu yarışı düşünerek uyumuş. Kafasında defalarca koşturmuş. Sabah kalktığında etrafındaki yardakçılarına dönüp "Nasıl kazanacağımı bulmuş olmam mümkün. Beni iyi izleyin, demiş." Beşinci ayakta da Akın Sözen yeğenimin etrafındakilere "Kimin kral olduğunu herkes görecek." deyip kritpo mesaj verdiğini duymuş. Yani yeğen beşinci ayaktaki King The Glorius'u söylemiş. Haydi yine iyisin. Cebini şişirmem söz konusu olabilir.

GÜCÜMÜ HAFİFE ALANLAR METELİĞE KURŞUN ATIYOR

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımla madara olmaya başlayınca bazı kesimler saklandığı pusulardan çıkmış, her gün sayfama girip dalga geçmeye başlamış. Son gülen, iyi güler yeğen. Gücümü hafife alanlar meteliğe kurşun atıyor, bu böyle biline. Dünyanın her yerinde ihya ettiğim yeğenlerim onlara gereken dersi verecek. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

1 FARANELLİ BANKO
4.7.6.2.1.5.3.9
1.8.2.3.6.7
4.5.1.3
1 KING THE GLORIOUS // 7
4.8.2.7.5

67.2 TL // 134.4 TL

Serkan Yaşar'ın cazip bankolu her ayağı yorumlu İstanbul at yarışı tahminleri.