TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

11 Ocak Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

11 Ocak Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

 


Dünkü Adana at yarışı tahminlerim beşte kaldı. Ama 50 TL ikramiye veren bir programda asıl konu, beşte kalması değil. İlk ayakta Ahmet Çelik, banko önerdiğim Sukaya'yı çok erken yürüttü. O seviyede bir jokeyin bu hatayı yapması beni gerçekten üzdü. Çünkü ikinci ayakta yorumlarımda da altını çizerek favori önerdiğim %4 AGF oranlı Batuş, son anda kaybetti. O kazansaydı ve arka arkaya Gazi koşuları kazanmış böyle kaliteli bir jokeyin bu hatasından yatsaydım, üzüntüm katlanarak artardı. Altılının vereceği 300-500 lira için değil, o keyiften mahrum kaldığım için üzülürdüm.

ÖZEKAN İLE RUSDAMAT ARTIK KAZANMAYA HAZIRLAR

Uzun zamandır kazanamayan ikili Rusdamat ile Özekan hem son yarışlarına göre daha hazırlar hem de bugünkü rakiplerinin çoğu da onlar gibi epeydir kazanamıyor. Elbette ikisinin de bu gruptaki diğer atlardan daha kalilteli olduğu tartışılmaz bir gerçek. Özekan, gördüğü iki yarıştan sonra artık daha nefesli. Zaten iyi gruptaki son üçüncülüğünde bunu göstermişti. Rusdamat da son koşusunda çok sert grupta koştu. Önde temponun yüksek tutulması da işini zorlaştırdı. Bugünkü tempo onun da çok işine yarayacak. Çırak'ın kaçmasını bekliyorum ama onun da ne kadar götürebileceği meçhul. Son 800'den önce yarışın şekilleneceğini ve bu iki safkan arasında geçeceğini düşünüyorum.

BURAYA TIKLAYARAK CRAIG DONNELLYS'İN HER AYAĞI YORUMLU PHILADELPHIA ALTILI TAHMİNLERİNE DE BAKABİLİRSİNİZ

KIRCAALİ, BU RAKİPLERİNİ GEÇER

Geçtiğimiz dönemde çok daha iyi rakiplerini geçti. En son kazandığı koşu ise Haziran ayında Bursa'da katıldığı kısa vadeli mücadelede. Ekim ayında sahaya getirilip Açık 2 yarışa kaydı yapılan ama daha sonrasında vazgeçilen safkan, Aralık'ın sonlarına doğru yeniden Bursa pistindeki çalışmalarına başladı. Ağır kiloyla altı kez çalışma yaptı ve bunlardan biri de 1000 metre. O günkü derecesi 1.04 rahat olan safkanın nefes yönünden bir sorun yaşamayacağının belirtilerini gösterdiğini düşünüyorum. Zaten büyük eküriler atlarını genelde çiftlikte hazırlıyorlar. Kırcaali'de de benzer bir durum söz konusu. Yani kayıtlı galoplarından ziyade yaptığı çalışmaların detaylı incelenmesi daha sağlıklı sonuç veriyor. Ayrıca bugüne kadar Bursa'da bu mesafede katıldığı iki yarıştan birinde  kazanıp diğerinde ikinci oldu. 

Afrika Fairview'da iki kaliteli yabancı yarış sitesinin yorumlu YEDİLİ PLASE/ALTILI GANYAN tahmini de yayınlandı.

ALTILI GANYAN KURGUM

6.4.2.3.1 // 8.10.7
1.6.2.4 // 7.10
6.1.4
3.6
1.4.2.6.10.7
7 KIRCAALİ BANKO

50.4 TL // 120.96 TL

Hasan Kurtuluş'tan iki bankolu, geniş yorumlu Bursa!


Etiketler

Yorum Gönder