TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

03 Ocak Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

03 Ocak Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri


İzmir'de bankoyu getirdik. Son ayağı bekliyoruz. Adana at yarışı tahminlerime de güveniyorum. Bakalım bu serüvenimizin sonu nasıl bitecek. Şans sizinle olsun.

THE RED SONYA BU ORJİNLE ÇOK KOŞAR

Son kazandığı yarıştan sonra ben bu atı nasıl gözden kaçırmışım diye açtım inceledim. Annesinin Bawikal'le kardeş olduğunu görünce kendime çok kızdım. The Red Sonya bu orjinle çok koşar, iyi koşar. Bugün kafayı vermek gibi bir hata yapacaklarını sanmam, iki üç gidecektir. Düzlükte aprantisi iyi idare ederse noktayı koyar.

CAPTAIN SWING YİNE KUMDA

Kumdaki ilk yarışında güvendiğimiz atların başında geliyordu. O gün geçildiği iki at da burada koşuyor. Bugünkü fark nedir? Elbette mesafenin biraz daha uzamış olması. Bu defa daha kontrollü koşup düzlüğe daha nefesli çıkar. Saadettin kardeşim işini bilir.

KÖÇEK BİTİREBİLİR

Köçek'in idmanını izlediğimde çok tutuk görünüyordu ama bu Kaizbertler böyle. Yarışa çıkınca şaha kalkıyorlar. Ahmet kardeşim de istediği gibi koşulacak yarışta Köçek'i kaçırmamış. Daha önce bunları bu mesafede geçti mi? Geçti. Yine geçer mi? Bence geçer. 

VALENTE'YE DİKKAT!

Mesafe 1200. No Way Out, Vahşi Kız, Mine Of Fire gibi hem kaliteli hem de süratli atlar yan yana gelmiş. Valente bunları hemen arkalarında takip eder. Eğer istediği kapışma yaşanırsa da düzlükte dinçlikle gerekeni yapar.

ÇİVİT, KUMDA DA İYİ KOŞAR

Kardeşi Kırkdört'ü hatırlayın. Grup 1'de beşinciliği vardı. Sonra sakatlandı filan ama kumda iyi yarışlar yaptı. Tabii anne Rahime Sultan; Orçun'un, Karabedir'in, Nevzatbey'in kardeşi olunca çimde de koşarsın, kumda da. Buraya iyi hazırlanmış. Kaliteli de bir at. O da iyi hazırlıklarına dinçliğine de ekleyip fişi çeker.

DELİ TAHİR BU DEFA DAHA HAZIR

En son girdiği açık yarışta altıncı olurken çok gerilerde bitirmedi. O gün yarış çok hızlı gitmedi. Haliyle de Deli Tahir'i çok olumsuz etkiledi. Bugün Barikat, Oğlum Delil, Poer King derken istediği kadar yükselecektir. Özcan kardeşim de kalkmış İzmir'den gelmiş. 1000'İ 1.02 rahat galobuyla da son derece hazır duruyor. Sonlarda kopar gelir, koparır gider.

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

KÜÇÜK ALTILI KUPONU (ÇATI)

6.1.2.3 
1.7.5
6 KÖÇEK 
5.2.4.3.1
5 ÇİVİT
8 DELİ TAHİR

4.2 TL

NORMAL ALTILI KUPONU

6.1.2.3.5.9
1.7.5.6.2.3
6 KÖÇEK 
5.2.4.3.1
5 ÇİVİT 
8.3.1.10

50.4 TL

GENİŞ ALTILI KUPONU

6.1.2.3.5.9
1.7.5.6.2.3
6.4.1
5.2.4.3.1
5 ÇİVİT BANKO 
8.3.1.10

151.2 TL

TJK, skandal Görkem Baba yarışının oranlarını yayınladı! Bu olay, daha çok konuşulacak gibi. Haberimizi okumak için TIKLAYINIZ.

Etiketler

Yorum Gönder