TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

09 Ocak Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

09 Ocak Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

 

Bugünkü Adana at yarışı tahminlerimde iki bankom bulunuyor. 

ANGELS BOY BU GRUBUN ÜZERİNDE


Geçtiğimiz senelerde Grup 1 koşularda gördüğümüz bir safkan. Beyoğlu Koşusu'nda ve Anafartalar'da yaptığı ikinciliklerin yanı sıra birçok kısa vadeli yarışta birinciliği bulunuyor. Bir defa da açık 3 kazanan Angels Boy, bugün stili rakiplere sahip ancak daha önce Royal Avşar'a bile kafayı vermeyip çıktığı gibi bitirdiğine şahit olduk. Yamaklara ait koşuda Adana'nın başarılı aprantilerinden Vedat Abiş idaresinde yaklaşık iki buçuk ay sonra katılacağı koşudan birincilik çıkarmasını bekliyorum. 

Bir başka koşuda banko yazmayı tercih edenler veya bahis oynayacak olanlar geçtiğimiz yılın Tendürek Koşusu üçüncüsü olup aradan sonra katıldığı koşuda zayıf grupta kolay kazanan Storm Falcon'u değerlendirebilirler. Bu yarışın bu iki safkan arasında geçeceği aşikar.


ANADOLU ASLANI AYNI HATAYI YAPMAZ


Müslüm Çelik'le ilk defa  buluştuğu yarışta çok az farkla ikinci oldu. O koşuda Lady Venüs iyi bir start çıkışıyla liderliği alıp baskılara rağmen sonlara kadar önde kalmayı başarmıştı. Anadolu Aslanı, normal şartlarda, Lady Venüs'ten bir gömlek daha üstün gördüğüm bir safkan. O gün Müslüm Çelik, safkanı yakından tanımadığı için yarışı iyi yerde takip edip hamlelerini doğru yerde yapamadı. Ayna önünde rakibine yaklaşsa da geçemediği o koşuda potoya girilirken rakibinden çok daha diriydi. Bu defa T.Y.A.Y. VE SAH.DER'de baş farkıyla kazandığı, Çaldıran Koşusu'nu yarım boy farkla kaybettiği Özcan Yıldırım biniyor. Ayrıca yarış hazırlıklarını da bu jokeyi ile tamamladı. 5 Ocak tarihinde Özcan Yıldırım idaresinde gerçekleştirdiği 1000 metre mesafeli çalışmasında totalde 1.01, son 400 metrede ise 24.4 rahat yaparak ne kadar iyi durumda olduğunu gösterdi. Bunlara ek olarak bugün Ceyar'ın varlığı da önemli. Onun Lady Venüs'ü bir önceki koşudaki rakiplerine göre daha sıkı bir prese maruz bırakacağını düşünüyorum. Bu durum da düzlükte Anadolu Aslanı'nın işini epey kolaylaştıracaktır.

ADANA ALTILI KURGUM

1. ALTILI

5.1 // 4.6
1.3.7.5.8
1 ANGELS BOY BANKO
1.
4.3
6.5.10.13.2
2.4.3.8.9 // 13.6

52.5 TL // 147 TL

Serkan Yaşar'ın iki bankolu Adana tahminlerine bakmayı da unutmayın!

2. ALTILI

1.4.3 
6.5.10.13.2
2.4.3.8.9 // 13.6
1 ANADOLU ASLANI BANKO
2.5.6.8.7
9.5 // 1.6

52.5 TL // 147 TL 

Gulfstream'de yazaların ve yarış sitelerinin tahminlerine göz atmanız gerek. 

Etiketler

Yorum Gönder