TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

15 Ocak Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahmini (TUTTU 493 TL)

15 Ocak Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahmini (TUTTU 493 TL)


Bugünkü Kocaeli at yarışı tahminlerimde üç ayağı sizler için yorumladım. İlk üç koşuyu tatsız tuzsuz bulduğumu da söylemeliyim. 

TEMPOLU KOŞUDA KUZEY YAĞMURU 

Tlos, Çakalınoğlu, Steel Brother gibi atları yarışı önlerde kabullenmeyi severken Honorable, Padre Padrone gibi atlar da öne yakın koşuyorlar. Bunlar arasından sadece Padre Padrone çok yönlü koşabilen bir at. Zaman zaman kaçtığına,kimi zaman da beklediğine şahit olduğumu bir at. Bu açıdan baktığımızda yarışın geriden gelen bir ata kalacağı düşünülebilir. Bunlar ise Kuzey Yağmuru - o da orta grupta gitmeyi seviyor - Catch The Rhthym, Over Clouds. Gücünü ölçü alıp üç safkanı seçmemiz gerekirse Kuzey Yağmuru, Catch The Rhythm ve Padre Padrone diyebiliriz. Daha beş gün önce Açık 2 Güzel İzmir'i kazanan safkan için 1600 metre mesafeli koşuyu kazanmak pek zor olmamıştı. Bu seviye bir safkanın beş gün önce normalde karşılaşmaya alışkın olduklarından daha zayıf grupla koşmuş olmasının bugün sergileyeceği performansı çok olumsuz etkileyeceğine inanmıyorum. 

Beş günlük kısa aradan olumsuz etkileceğine inananlar Catch The Rhythm ile Padre Padrone'yi, bir safkan da yazmaya yeri olanlar ise gidişatı sevecek safkanlardan biri olan Over Clouds'u sürprizde ekleyebilirler.

Ye TJK ye! Yandaşına, yoldaşı, gardaşına afiyet Olsun

EKÜRİLER KAZANIR

Luna Love Good'un tam kardeşi olmasına rağmen henüz ona yakın bir yarış yapamamış olsa da her yarışında performansını bir üst seviyeye taşıyan Es Robero'dan bugün Hışman Çizik idaresinde daha iyi bir koşu bekliyorum. Bu safkanın ekürilerinden Valor, ikinci olduğu yarışta o günkü programın en önemli favorisi olan Son Of Bosphorus'a potoda geçilmişti. Bir diğer ekürileri Man Of Steel deiyidurumuyla dikkat çekiyor. Birbirinden hazır üç ekürinin dereleri de rakiplerinden daha iyi. 

SENNA VE SAMOTHRAKİ'DEN TATLI BİR SÜRPRİZ GELEBİLİR

Kaba kumda iyi koşacağını düşündüren orjiniyle Senna, kısa mesafeye rağmen rakiplerinin uygunluğu ile sürpriz yapabilir. İstanbul iç pistinde yapmış olduğu son çalışmayı da beğendiğim safkan kuponlardaki yerini almalıdır. Samothraki ise son kazandığı mesafe ve piste o günkü jokeyi ile yeniden çıkıyor. Şimdiye kadarki altı birinciliğinin üçü Adem Aslan'la. Bugün süratli rakiplerinin varlığının onu olumsuz etkileyeceğini düşünsem de grup hiç de sert değil. Ben bu yarışın sürprize çok müsait olduğunu, günün en önemli sürprizinin de buradan çıkabileceğini düşünüyorum. Bu yüzden de geniş kuponlarda kapatılması taraftarıyım. 

Nalkapon Dayı'nın Kocaeli at yarışı tahmini de yayında!

ALTILI GANYAN KURGUM

1.5.8.2.3.4.9.6.7
3.5.6.1.8
3.4 // 1.2
7 KUZEY YAĞMURU BANKO
2 ES ROBERO BANKO
7.
4.10.3.6.2.9.5 // H

50.4 TL // 151.2 TL

Geniş yorumlu Newcastle at yarışı tahminimize baktınız mı?

Etiketler

1 $type={blogger}: