TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

11 Ocak Nalkapon Şanlıurfa At Yarışı Tahmini

11 Ocak Nalkapon Şanlıurfa At Yarışı Tahmini


Nalkapon Dayı'nın Şanlıurfa at yarışı tahminlerine baktıktan sonra Craig Donnelly's'in her ayağı yorumlu Philadelphia tahminlerine de göz atabilirsiniz.

HIŞMAN ÇİZİK YEĞENİM RESİTAL PEŞİNDE 

Bugün Harranlı Müco kod adlı Urfalı seyis yeğenimle gizli bir görüşme yaptım. Bana söylediklerine inanamadım yeğen. Telefonu kapatıp kulaklarımı temizledikten sonra yine aradım. Aldığım istihbarat çok kuvvetli, haberin ola.

Müco'nun dediğine göre, Hışman Çizik yeğenim resital peşindeymiş. İsmail Çizik yeğenimi kaybettiği o elim trafik kazasından sonra morali hep bozukmuş. Bir akşam evinde otururken menacerini aramış. "Bana bak menacer, yakında Urfa'da İsmail yeğenimin anısına bir yarış yapılması mümkün. Beni o gün her koşuda bir ata kaydet. Gücümün sınırlarını zorlayıp resital peşine düşmüş olmam söz konusu." demiş. Menaceri de hemen Urfa'yı aramış. Onun her ayakta at binmek istediğini duyan Urfalı köy ağalarının morali bozulmuş. Hemen son model ciplerine binip mağarada gizli bir toplantı yapmışlar. 

"Onun her ayakta at binmesine izin verirsek gücünü gösterip hepsini kazanabilir. O zaman da ganyan oynayanları söğüşleyemeyiz. Cebimiz boş kalır. Hemen onu arayıp iki ata binmesini, ikisini de kazanıp resitalini öyle yapmasını söyleyelim. Kalan koşularda da istediğimiz bombaları getirir, söğüşlediğimiz gaymelerle sıra gecesi yaparız." demişler.

İçlerinde en uyanık olanı Yırtık Şalvarlı Maho, hemen lafa atlamış. "Hışman Çizik'i ikna etmemiz mümkün olabilir ama daha büyük bir sorunumuz olması da söz konusu. Bakıyorum da kimse ondan bahsetmiyor." dediğinde hepsinin gözü fal taşı gibi açılmış. Korkudan birkaçı titremeye başlamış. Birkaçı da sinirden kıpkırmızı kesilmiş. Çünkü onun ne anlatmak istediğini çok iyi anlamışlar. Aralarında en kıdemli olan Baston Mıro söz almış. "Ne söylemek istediğini bilmem mümkün. Nalkapon'dan bahsediyorsun. Şimdi o Hışman Çizik yeğeninin iki ata bindiğini görürse ikisini de banko verip hepimizi don mintan bırakır. TJK Reisi'yla konuşup onun bineceği bir atı boş koşuya koymasını, yoksa Nalkapon'un üstün altılı bilgisini, mayın dedektörlerini, hipodromlara yerleştirdiği seyis yeğenlerini kullanıp bombalarımızı tespit ederek tevziye çekine uzanabileceği söylentilerinin doğru olduğunu anlatalım." demiş. Sonra dağılmışlar. 

Görüyorsun yeğenim, gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

13.6.2.3.8.14
11.9.15.4.2.12
4.3.9.12.13
7 PİRSUS BANKO
9.5.13
16.2.12.13.14

135 TL 

Her ayağı yorumlu Philadelphia at yarışı tahminimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Etiketler

Yorum Gönder